reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Dziewczyny, mnie już ginka przestała mierzyć ciśnienie w gabinecie i prosi żebym sama je kontrolowała, bo ja jak tylko wchodzę do przychodni to zaczynam się pocić i trząść... :zawstydzona/y::baffled: Jedyne co mnie pociesza, ze zawsze na stresie i nerwach się kończy i że mój Bunio zdrowy i silny!

A dostałam dziś wypis ze szpitala i tam z usg przewidywana data porodu to 20 październik:szok::szok::szok::szok: I w lekką panikę wpadłam!!!!!! Ponadto Mój mały ważył tydzień temu 2100 i powiedzieli w szpitalu że mam się naszykować że do porodu na ponad 4000g......
 
Ostatnia edycja:
reklama
A nas wczoraj na wizycie makabrycznie przestraszyła ginka... Robiła dopplera małemu i nie dało się chwycić rytmu serduszka, tylko pojedyncze uderzenia bez ładu i składu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(!!!! Od razu kazała jechać do szpitala na przedłużony zapis ktg!!! Na szczeście okazał się książkowy!!!! Tętno 140! :tak::tak::tak:
współczuję, musiałaś sie nieźle nadenerwować! Dobrze, ze wszystko jednak jest ok!

Dziewczyny, mnie już ginka przestała mierzyć ciśnienie w gabinecie i prosi żebym sama je kontrolowała, bo ja jak tylko wchodzę do przychodni to zaczynam się pocić i trząść... :zawstydzona/y::baffled: Jedyne co mnie pociesza, ze zawsze na stresie i nerwach się kończy i że mój Bunio zdrowy i silny!

A dostałam dziś wypis ze szpitala i tam z usg przewidywana data porodu to 20 październik:szok::szok::szok::szok: I w lekką panikę wpadłam!!!!!! Ponadto Mój mały ważył tydzień temu 2100 i powiedzieli w szpitalu że mam się naszykować że do porodu na ponad 4000g......
ooo to jeszcze dzień wcześniej niż ja! :-) a który to był u Ciebie tc tydzień temu? Bo mi w 30 tc wyszło 2300
 
a ja nawet nie wiem jaki jest na długośc mój bobas. Jakie oznacczenie (tzn te litterki) ma długośc bobasa? Może coś wyczytam na wyniku.
Madziek a te 46 cm to od dupki do główki czy to już w przybliżeniu długość całego bobaska?
To całkowita długość małego, nie wiem jakie ma to oznaczenie, bo mi tego nie wpisał, powiedział tylko przy badaniu.
 
Byłam wczoraj na "szybkiej" wizycie u mojego gina z powodu zawrotów głowy i bólów brzucha tak jak na @. Dostałam luteinę, czy któraś z Was też ją miała albo ma? Bo za bardzo byłam wczoraj zmęczona, żeby go wypytywać o cokolwiek...W sumie zostałam przyjęta po 21... :szok:

Ja przed ciążą brała luteinę, brałam dopochwowo od 12 dnia cyklu przez 15 dni na noc.
 
Dziewczyny, mnie już ginka przestała mierzyć ciśnienie w gabinecie i prosi żebym sama je kontrolowała, bo ja jak tylko wchodzę do przychodni to zaczynam się pocić i trząść... :zawstydzona/y::baffled: Jedyne co mnie pociesza, ze zawsze na stresie i nerwach się kończy i że mój Bunio zdrowy i silny!

A dostałam dziś wypis ze szpitala i tam z usg przewidywana data porodu to 20 październik:szok::szok::szok::szok: I w lekką panikę wpadłam!!!!!! Ponadto Mój mały ważył tydzień temu 2100 i powiedzieli w szpitalu że mam się naszykować że do porodu na ponad 4000g......


No to prawdziwy chłop 4000g:szok:
Moja koleżanka takiego dużego rodziła siłami natury, masakra, poród nie łatwy, ale potem jakie kochane szczęście:tak:
 
reklama
Mój synek w 30 tygodniu waży 2260 gram.
Chyba chce mi dorównać bo ja ważyłam 4400:D
no to cieszę się, ze nie jestem sama z takim wielkim bobasem :-)

31tc - 2100g... No to jesteś lepsza:-D;-)
no kurcze niestety. COs mi się wydaje, ze rekordzistką jestem :-) a właściwie nie ja tylko mój Michaś.
Mam jednak nadzieję,z e jeak się urodzi będzie miał niewiele ponad 4kkg bo jednka chciałabym rodzić natralnie, a co Wam lekarze mówią (bo wiadomo, ze dzieciaczki nie będa małe) dopuszczają mozliwość porodu sn? Czy już straszą cc?
 
Do góry