reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Sunshine na zyczonko dzisiaj zrobilysmy sobie zdjatka z boczku, nasz domek rosnie a mi tylek zanikl haha. Dzisiaj w przymierzalni sama do siebie sie smialam z mojego brzuszka :) pozdrawiam mamuski z tymi mniejszymi i wiekszymi domkami :) x
 

Załączniki

  • belly2.jpg
    belly2.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 49
  • belly.jpg
    belly.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 49
reklama
BabyKate, wstawilas zdjecia w zlym watku ;-) ale super w wygladasz, laseczka z ciebie ;) jak masz ubrany plaszczyk to w ogole nic nie widac a w obcislych ciuszkach sliczny brzuszek:happy2: ja juz od jakiegos czasu nie moge dopiac swojego plaszcza na zime, ale ja lubie bardzo dopasowane, a brzuszek mi urosl
 
Odebrałam moje wyniki glukozy, na czczo mam 65,38 mg/dl a po godzinie od wypicia 114,60 mg/dl, normy od 70 do 105 mg/dl, bardzo nie odbiegam od norm to może wszystko jest w porządku, mam nadzieję, że nie będę musiała ponownie tego pic, chociaż tym razem było całkiem ok, żadnych mdłości ani zasłabnięcia.
babykate śliczny brzuszek, niech rośnie, ja może się wreszcie odwarze i wrzucę zdjęcie mojego.
sunshine mi też ostatnio ciężko się dopiąć we wszystkie kurtki, zostala mi jeszcze jedna luźniejsza wiec w niej może dotrwam jakos do lutego w co wątpię, kurcze a tak chciałam uniknąc kupowania kurtki ciążowej, no ale trudno jak mus to mus.
angelka to świetnie, że dzidziuś rośnie zdrowo, duży już z niego chłopak no i stópki ma ogromne :)

Ja od początku ciąży mam jakieś zapalenie na początku brałam nystatyne, później gynofemidazol, teraz znowu nystatyna, już straciłam nadzieje, że wylecze zapalenie do porodu, oprócz tego mam złośliwego żylaka w najmniej odpowiednim miejscu i biorę cyclo3fort, czytałam dużo pozytywnych opinii o tym leku to może pomoże, bo ciężko mi chodzić. Na pęcherz mam brać żurawit i powtórzyć badania.
 
babykate, ja tak wyglądałam w 4 miesiącu chyba :))
a dzisiaj mnie babka załamała, bo pyta się ile jeszcze, więc ja jej mówię, ze 3 miesiące, a ona: "naprawde??? a tam tylko jedno mieszka????"
nochmalnie poczułam się jak słonica hehehe
 
margoz - nie przejmuj się, takie teksty są bardzo nieprzemyślane. Jak ma się potem taka kobieta w ciązy czuć??? Ale wiesz co u takich ludzi zawsze znajdzie się jakiś komentarz, jakbyś miała za mały brzuszek to by ci powiedziała, że taki mały?????
Ja mam w d.... takie teksty, mój brzuch moja sprawa. Też nie nalezy do najmniejszych, może wstawię raz fotkę. Każda kobieta ma inny i juz :))
A co do kurtek to ja całe szczęście mam uzdolnioną krawiecko mamę i uszyła mi płaszczyk na zimę. Za materiał zapłaciłam 70 zł więc zaoszczędziłam jakieś 100-200 zł na zimowej kurtce :)) NIestety ciązowe ciuchy to jest dobry biznes, to trochę tak jak z kupowaniem ślubnych sukni (drogie a wiadomo, że się kupi bo do ślubu trza mieć ).
 
babykate, ja tak wyglądałam w 4 miesiącu chyba :))
a dzisiaj mnie babka załamała, bo pyta się ile jeszcze, więc ja jej mówię, ze 3 miesiące, a ona: "naprawde??? a tam tylko jedno mieszka????"
nochmalnie poczułam się jak słonica hehehe


nic się nie przejmuj, jak ja w poprzedniej ciąży byłam w 6-tym miesiącu, to też pytali mnie dopiero 6? miałam sporo wód i maluch był spory, a po wyjściu ze szpitala miałam tylko 3 kg na plusie względem wagi sprzed ciąży, wiec uszka do góry!!!

moja koleżanka "patyka" miała baaaardzo duży brzuch, a u niej jak się okazało później też było bardzo dużo wód i stąd ta wielkosć :)
 
Byłam dzisiaj u gina. Znowu robił mi pomiary takie jak na połówkowym, dzidzia rośnie prawidłowo. Nawet nóżki ma długie (to po tacie) :) I waży całe 1057g :)) Mimo że cukier mam ok to lekarz zmartwił mnie, że raczej będę musiała znowu powtórzyć przy 75g (w rodzinie u mnie wystepuje cukrzyca i woli kontrolować). Nie wiem jak to przejdę ale na razie nie myslę. Niestety nadal nie wiem jakiego koloru śpioszki mam kupować :)) Dzieciątko ułożyło się pośladkami do dołu i lekarz twierdził, że nie widzi :((
Ale najważniejsze że małe całe i zdrowe :))

Jedynie mamusia musi zwalczyć zapalenie co mi się wdało jakieś tam. Teraz co wieczór muszę robić płukanki z Tantum Rosa i aplikować tabletki i co dwa dni dodatkowo globulki Floragyn rano. Ważne żeby było potem wszystko dobrze :)

Miłej nocki mamuśki :))


jak sie tak zasłania to na pewno dziewczynka ;)
 
ja dzisiaj po wizycie wynik obciążenia glukoza wyszedł bardzo dobrze no i ogólnie morfologia i mocz także, lekarka stwierdziła, że aż dziwne że jestem w ciąży i mam takie dobre wyniki :) a ja sie ciesze!

kolejna wizyta w mikołajki i potem skierowanie na usg w 32 tc - jużżżż :)

Gratuluje dobrych wyników, pozazdrościć :-)
 
reklama
Hej.
Wczoraj nie miałam juz siły,żeby napisać co pan doktor powiedział,a więc:
nic lepiej i nic gorzej nie jest,rozwarcie się nie zwiększyło,i szyjka też się nie skraca,także to dobra wiadomość:-)
Kolejna wizyta znowu za 2 tyg z wynikami glukozy niestety:crazy:
 
Do góry