reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Piłam dzisiaj glukozę, wyniki dopiero jutro, ale myślę, że będzie dobrze, byłam też u mojej lekarki bo mam żylaka wiadomo gdzie i bardzo mnie boli, i przy okazji spytałam się o ten ból nogi, niestety lekarka miała chyba zły dzień, było bardzo nieprzyjemnie, z wielkimi pretensjami stwierdziła, że jak mnie coś boli to ona może wypisać skierowanie do szpitala i tam będą szukali przyczyny bólu, zrobiło mi się bardzo przykro, aż się popłakałam po powrocie do domu. Jak miała zły dzień to mogła się na mnie nie wyżywać, no ale niestety padło na mnie bo byłam pierwsza w kolejce. Doszłam do wniosku, że jest mi wszystko jedno w którym szpitalu urodze i przy którym lekarzu bo wszyscy sa tacy sami i jak się im nie da w łapę to żaden nie pomoże przy porodzie!!!
 
reklama
Doriss no to zależy ile chodziłaś po tym dworze, bo jak spaliłaś glukozę to wynik niemiarodajny jest a sama sobie możesz zaszkodzić tym i dziecku, ale myślę, że skoro Ci wyszedł 80 po 1h to raczej dużo wyższego byś nie miała cały czas siedząc, bo przecież do toalety pójść można też i się chodzi.

Ja byłam dziś u diabetologa i mam zalecenia, glukometr od siostry pożyczyłam, nowe igły i paski też mam, wiec teraz monitoring cukru przede mną.
 
Byłam dzisiaj u gina. Znowu robił mi pomiary takie jak na połówkowym, dzidzia rośnie prawidłowo. Nawet nóżki ma długie (to po tacie) :) I waży całe 1057g :)) Mimo że cukier mam ok to lekarz zmartwił mnie, że raczej będę musiała znowu powtórzyć przy 75g (w rodzinie u mnie wystepuje cukrzyca i woli kontrolować). Nie wiem jak to przejdę ale na razie nie myslę. Niestety nadal nie wiem jakiego koloru śpioszki mam kupować :)) Dzieciątko ułożyło się pośladkami do dołu i lekarz twierdził, że nie widzi :((
Ale najważniejsze że małe całe i zdrowe :))

Jedynie mamusia musi zwalczyć zapalenie co mi się wdało jakieś tam. Teraz co wieczór muszę robić płukanki z Tantum Rosa i aplikować tabletki i co dwa dni dodatkowo globulki Floragyn rano. Ważne żeby było potem wszystko dobrze :)

Miłej nocki mamuśki :))
 
DorrisŁ ja tez od początku ciąży cierpię na zapalenie...teraz juz wszystko dzieje sie w środku..nie czuje objawów zewnętrznych, ale od środka podobno pełno białych grudek...Ciągle jestem na kuracji globulkami Gyno-pevaryl i lekarz mowil mi ze moge sobie tez dodatkowo przepłukac Tantum rosa z irygatorem ale jakos nie moge sie przekonać do tej czynnosci...:zawstydzona/y::baffled:
Ty tez korzystasz z irygatora czy masz sie podmywać??
 
Doris, a to zapalenie dróg moczowych czy rodnych?
Z naturalnych sposobów wyleczenia/zapobiegania zapalenia dróg moczowych to picie soku z żurawiny, w ogóle picie dużej ilości płynów, żeby wypłukać bakterie, jedzenie jogurtów z probiotykami, ja tak wyleczyłam zapalenie na wyjeździe, jak nie miałam dostępu do Furaginu.
 
DorrisŁ ja tez od początku ciąży cierpię na zapalenie...teraz juz wszystko dzieje sie w środku..nie czuje objawów zewnętrznych, ale od środka podobno pełno białych grudek...Ciągle jestem na kuracji globulkami Gyno-pevaryl i lekarz mowil mi ze moge sobie tez dodatkowo przepłukac Tantum rosa z irygatorem ale jakos nie moge sie przekonać do tej czynnosci...:zawstydzona/y::baffled:
Ty tez korzystasz z irygatora czy masz sie podmywać??
Kupiłam sobie irygator Tantum Rosa i tak mam stosować, wczoraj płukałam pierwszy raz, dziwnie mi szło ale skoro mnie czeka to codziennie to nabiorę wprawy. Ale nie jest źle, to zaraz i tak wszystko od razu wypływa.
Ewitka niestety zapalenie dróg rodnych. Lekarz powiedział, że być może do końca ciąży będę już musiała tak robić ale zobaczymy. Następna wizyta 30.11.
 
ja używałam irygatora z tantum rosa , jak mi się zapalenie wdało po porodzie
dziwnie to wszystko się robiło, bo zaraz wypływało, ale najważniejsze że naprawdę jest skuteczne
 
reklama
My po wizycie :) Wszystko w porzadku :) Staś waży prawie 900 gram, i rozwija sie idealnie :) Ma piękne, grube policzki i wyglada jak malutki chomiczek :)
Nie moglismy potwierdzić czy na pewno jest chlopakiem bo zakrył łapką całą pupkę. No i ma 4,5 cm stópkę :)
 
Do góry