reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
rachell swietne wiesci! ja sie wybieram jutro, stresa nie mam, ciekawa jestem tylko co u malej :) a propo wagi to tez boje sie co bedzie, chodze co dwa tygodnie i ostatnio babeczka zanizyla mi i wpisala kilogram mniej, a teraz juz waze 2kg wiecej, wiec w sumie wyjdzie 3 w dwa tygodnie, chyba sie lekarz przewroci hehe ;) buziaki napisze jutro co i jak
 
Z tą wagą to cyrki normalnie.
W jakąś paranoję popadnę przez to, bo w kółko się ważę teraz :rofl2: Mąż się śmieje i mówi na mnie klopsik. Ale jest moim naocznym świadkiem, że nasza waga nie kłamie, a ta u gina zważyła jeszcze trochę powietrza ;-)
ligotka czekamy na Twoją relację.
 
Ja byłam wczoraj u gina. Maluch waży już 1160g. Też bałam się wejść na wagę, tym bardziej, że szczuplaczkiem to na pewno nie jestem, wagi w domu nie mam, a na ostatniej wizycie miałam już prawie 8kg na plusie. Na szczęście okazało się, że przez ostatni miesiąc przybyło mi tylko 0,9kg. Mam nadzieję, że waga nie ruszy jak szalona, tym bardziej, że teraz dieta cukrzycowa nie sprzyja chyba przybieraniu na wadze ;)
 
Tab to spory już Twój maluch, ciekawe ile moje dziecię waży, ale jeszcze z 2 tygodnie.

Ja przez 4 tygodnie przytyłam 1,5 kg, od początku 6,5, wiec nie jest źle.

Rachel ja nie wiem czemu nie możesz pić glukozy z cytryną, ja przy diecie cukrzycowej piję gorzką herbatę z cytryną i przy pomiarze cukru nie ma wpływu w ogóle na wynik i mogę spokojnie popijać nawet po śniadaniu przed mierzeniem i ani razu nie skoczyło mi do góry przez to.
 
Tab to spory już Twój maluch, ciekawe ile moje dziecię waży, ale jeszcze z 2 tygodnie.

Ja przez 4 tygodnie przytyłam 1,5 kg, od początku 6,5, wiec nie jest źle.

Rachel ja nie wiem czemu nie możesz pić glukozy z cytryną, ja przy diecie cukrzycowej piję gorzką herbatę z cytryną i przy pomiarze cukru nie ma wpływu w ogóle na wynik i mogę spokojnie popijać nawet po śniadaniu przed mierzeniem i ani razu nie skoczyło mi do góry przez to.

Maluch w normie jak na ten tydzień na szczęście :) Chociaż przy cukrzycy trzeba kontrolować, bo może być za duży. Zawsze wszystkim powtarzam, że mam zamiar nieduże dziecko urodzić i tego będę się trzymać ;)
 
reklama
Do góry