reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
No to ślicznie:-) Jak miałam usg 2 tygodnie temu u mojej ginki, to jak mi robiła usg, to jak dzidziuś się obrócił to było widać małą pupkę dzidzi i bardzo mnie to wzruszyło. Dziecię małe, a już ma tak ładnie wykształcone części ciała:tak:
 
Hej mamuśki. Byłam wczoraj na usg, a jestem na końcu 10 tyg i maluszek wygląda super. ma ok 3 cm. w 12 tyg mam zrobić usg 3 D i nie za bardzo wiem gdzie. Jak robiłyście we Wrocławiu, to może możecie polecić jakieś miejsce i dobrego lekarza. Jak cenowo wychodzi taka usługa? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.
 
rudzia27 tez bym chciała USG 3D albo 4D :-D wiem tylko, ze ceny wahaja sie od 150 do 300zł, a najwazniejsze jest trafić tam gdzie nie tylko jest dobry sprzęt, ale równiez lekarz które jest obeznany i zrobi USG naprawdę fachowo.

Ja wczoraj byłam spontanicznie u innego lekarza poleconego przez Agunie31, prywatnie, do tego mojego idę 3 sierpnia i chyba co lekarz, to inna diagnoza :-D według tego jestem w 13 i 4 dniu ciazy, nie wiem jak to mozliwe, góra wychodzi 12 tydzień i 4 dzień, szczególnie, ze bobas ma 5,5 cm ah juz sama nie wiem jak 3 sierpnia się dowiem od tego mojego, ze jest 11 tydzień to juz chyba padnę na zawał :-p ale ogólnie mój bobasek energii miał duzo, pierwszy raz coś tak fantastycznego widziałam, machał łapakami, krzyzował nózki, fikał, podskakiwał gdy ja się zaśmiałam - rewelacja :-) i podobno miał UŚMIECH na buzi :-D ( to chyba przez ta czekoladę, która prawie codziennie wsuwam :-D)
 
reklama
Do góry