reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

moze zmien na innego lekarza jak nie jestes zadowolona na poczatku w koncu z nia bedziesz wspolpracowac w najwazniejszych dla siebie chwilach. a jestes z krakowa jak widze wiec wybor masz duzy.
 
reklama
Też tak myślę-teraz jak zmienisz lekarza to będziesz miała mniejszy stres, poza tym jeśli za każdym razem masz się zastanawiać, czy aby na pewno wszystko jest ok to chyba szkoda Waszego zdrówka i nerwów. Musisz ufać swojemu lekarzowi i mieć poczucie bezpieczeństwa oraz tego, że zajmuje się Wami jak najlepiej
Bużka
 
no to wklejam fotke z pierwszego USG
166gaog.jpg
 
ja juz po pierwszym USG i dziedziuś jest jeden i wszystko z nim w porządku zdjęcie wkleiłam w fotkach i filmikach :)
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży zmieniłam lekarza w 4 miesiącu, bo byłam niezadowolona. Teraz mam fajnego, rzeczowego i spokojnego faceta. Płacę 100zł, ale zawsze mi wszystko wyjaśnia, robi USG 2D i 3D.
 
Do góry