reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
sylvanas ja nie moge otworzyć Twojego zdjęcia :(
sonia super rośnie rośnie...
ja to bym chciała mieć USG w domu i tak sobie podglądać ludzika sama od czasu do czasu... hehehe
 
Lekarz coś tam widział, ale mówił, że za wcześnie i nie chce mnie wprowadzić w błąd, a ja mówię
- aha czyli jak coś widać, to chłopak :-D
a lekarz :
- albo dziewczynka z dużymi wargami sromowymi..

:sorry2::errr:

dobrze, że w razie czego są operacje plastyczne waginy :-D:-p:-p
 
sonia no to super... moje maleństwo ma miedzy 4 a 5 cm i to według mnie jest między 11 a 12 tyg ciązy bo ja wiem dokładnie kiedy miałam owu i kiedy sie poczęło maleństwo wiec wiek ciązy nie jest w 100% zgodny z wiekiem dzieciątka, ale to nie ma większego znaczenia bo róznice do tygodnia są w porządku a to też jest zależne do tego jakiej długości cykle ma kobieta wiec jak z Maleństwem wszystko w normie to tylko sie cieszyć :)
 
sonia bo na poczatku ok. 12 tygodnia ciązy narządy płciowe dziewczynek i chłopców są podobne do siebie na obrazie USG dopiero ok 20 tygodnia można nawet w 100% określić płeć, wczesniej lekarze raczej nie robią tego bo są szanse jak przy zgadywaniu 50/50 a jak dzidulek ma 20 tygodni i dobrze sie pokaże to lekarz może określić płeć w 100%, tak było u nas z Alą... powiedział to będzie córeczka tatusia i tak jest hehehe...
 
Wiem wiem, to lekarz zaczął temat :-) czyli tak we wrześniu będę może znała płeć i nie tylko ja :-D a może jeszcze załapię się na szał przecen i uda mi się kupić coś męskiego albo damskiego :-D chociaż z ubrań to nie wiele, bo moja mama już ma całą torbę ubranek neutralnych w bieli, beżu, piękne :-) za każdym razem jak chodzi na zakupy to kupuje coś dla wnuka :-D
 
reklama
Pierwszy pierwszy, ja jedynaczka :-) ale dużo luzu mi to daje, bo wiem, że mama mi zawsze pomoże, czy zaopiekuje się dzieciątkiem gdy będę tego potrzebowała, poza tym jest fantastyczna, mam tylko nadzieję, że nie będzie bardziej kochana niż ja :-p
 
Do góry