reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
Czekam na 19 tydzień!:) jeszcze tydzień i być może poczuje już mojego robaczka!:) fajnie byłoby już dzisiaj, ale to nei ucieknie:)
Doriss niewiele droższe na allegro są stetoskopy dwustronne.. i ten chyba jest wrażliwszy. W każdym razie, są takie dla kobiet w ciąży... więc powinno się słyszeć serduszko..
To nasze pierwsze dziecko.. nie mogę się doczekać miny jak usłyszy maleństwo na badaniu czy stetoskop..a już powiedział, że nie może się doczekać aż zacznie kopać.. tylko z opowiadań kolegów słyszał, że to niesamowite.. widziałam te iskierki w jego oczach.. kocham być w ciąży!!!
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.":)
 
A propos serduszka, ja tez na ostatniej wizycie miałam przykładany taki specjalny aparacik, super uczucie :-) Zwykłym stetoskopem rzeczywiście ciężko trafić.
 
Hej mamusie.. mam pytanie co do badan usg. Czy robiłyście usg genetyczne w 20 tygoniu?
U mnie nie udało się z genetycznym do 14 tyg, bo dzidziuś był za duży, a gin określił wiek dziecka na 2 tyg starsze. Teraz zbliża się ten niby 20 tydz a nie wiem czy zrobić genetyczne.

w 16 tygodniu miałam robione i wszystko OK z bobaskiem, tyle że ciemno u mnie z badniem USG w 20 tyg. Chce aby teraz wyszło dobrze.
 
ja już po wizycie... widziałam się z dzidzią na usg :) pomachała mi rączką i zasalutowała :)
wszystko w porządeczku i lekarz twierdzi, że na dziewięćdziesiąt kilka procent będzie...... dziewuszka :))))
przeczucie mamy nie myli jednak... no chyba że po wyjściu z brzucha zmieni się w chłopaka heheh
ale póki co będzie... Lenka :))
dostałam też skierowanie na badania, więc chyba w środę się wybiorę i jakiś spray na moje bolące kulosy
 
I worek z dziewuszkami się też rozwiązał.
Margoz, gratulacje :)

My też odpuszczamy 3d/4d. Przypuszczam, że niezłe przeżycie, ale za bardzo nadszarpnęłoby budżet.
 
reklama
Wiesz co Dobrawa ja mialam badanie genetyczne ale one bylo robione w 13 tygodniu ciazy i z tego co sie dowiedzialam pozniej juz nie ma sensu takiego badania przeprowadzac
 
Do góry