reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
Byłam dzisiaj u lekarza i niestety ale moje maleństwa za bardzo rwą się na świat. Okazało się, że bardzo skróciła mi się szyjka macicy i jutro mam zakładany pessar bo na szew już jest za późno :-(
Dostałam baterię leków do łykania i nakaz leżenia w łóżku. Wszystko wskazuje na to, że poród będzie wcześniejszy. Teraz mamy walczyć aby dotrwać z ciążą do nowego roku.

O kurna dopiero dziś wlazłam i czytam.
Kochana koniecznie leż! Dużo kobiet ma ten problem, wierzę, że będzie dobrze! Nie ma innej opcji!
 
czesc dziewczyny!! Rzadko tu zaglądam, częsciej czytam luty2011. Dobrawa ja mam w domu stetoskop taki zwykły od urządzenia do mierzenia ciśnienia i niewiele słyszę przez niego. Może są jakieś lepsze. Ja słyszę często jakieś bulgotania itp. Serduszko ostatnio słyszałam u lekarza przez taki specjalny aparacik przyłożony do brzucha, super dźwięk :))) A jak ostatnio przyłożylam stetoskop do brzucha to dzidzia dała w niego kopa :))
 
reklama
A w ktorym tygodniu poczulyscie kopiniaczki waszych malenstw??
Bo u mnie cisza....tylko czasem takie gulgotanie, jakby cos sie mi przelewalo w brzuchu.

Zaczynam sie juz powoli niepokoic....
Jest to moja druga ciaza po 12 letniej przerwie.
 
Do góry