reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
jak mam byc szczera to pojecia czy wykonuje i w jakiej cenie usg 4D kosztuje u mojej bylej lekarki na śląsku, ja płaciłam za całą wizyte 120 ze zwyklym usg 2D i wszystko było bardzo ładnie widać, co chciałam zobaczyć jeszcze raz to zobaczyłam, wszystko mi dokładnie wytłumaczono i dostałam wydru ok. 11 zdjec z całego badania :)
 
Hej dziewczyny!
Byłam wczoraj u lekarza. Dzidzia urosła, ma 11cm +nogi bo były podwinięte. Płeć nieznana. Wszystko dobrze!! Spróbuję wstawić zdjęcie w odpowiednim poście. Potwierdził też cesarkę. Więc jest ok.
Pozdrwaim
 
Ja idę w Bydgoszczy na 4d za 250zł. Ponoć gin jest najlepszy w mieście jeśli chodzi o usg, potrafi ustalić płeć na 100% już w 13tc. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce:-p
nasia, gratuluję udanej wizyty:tak:
 
reklama
twarz1.jpg

twarzyczka mojego malutkiego :)
 
Do góry