reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Witam dziewczyny. Mialam robiony dzisiaj scan i moj przewidywany termin porodu wyszedl na 27 stycznia. jutro zaczynam 17 tydzien ciazy. pobrali mi krew na miedzy innymi down syndrom i sie martwie jaki wynik bedzie. u mnie w rodzinie, taty, siostry corka ma zespol down'a i nie wiem czy to moze zawazyc w moim przypadku.
dzidzia ma 11cm do pupy :-) lekarz nie chcial powiedziec jaka plec, ale moj chlopak twierdzi ze to jest chlopczyk, ale nie wiem po czym on tak stwierdzil heheh.kobieta ktora robila mi usg miala problem ze znalezieniem dobrego punktu zeby dzidzie zobaczyc bo jak twierdzi mialam miec pelny pecherz moczowy, a ja przed samym wejscie poszlam sie wysiusiac,nierozsadne posuniecie co nie?
Ale nastepny scan mam juz za 3 tyg. 8 wrzesnia, wiec sie lepiej przygotuje.

o kurcze Mad, pierwsze słyszę, że nie należy szczoszka oddawać przed USG :/ Co ma pęcherz moczowy do macicy? Zgłupiałam, ktośto wytłumaczy?
A dzidzia do góry nogami i prawidłowo, wystawiła dupkę i zdaje sie mówić, a Wy mnie pociałujcie w 4 litery :):):)
 
reklama
ta doktorka powiedziala, ze jak pecherz jest pelny to dzidzie wypycha troche do gory. bo oni uzywaja nie te dopochwowe ultrasonografy, tylko te co po brzuszku jezdza, moze dlatego. bo godzine przed usg kazali mi wypic ok. 2 pinty wody.:eek:
 
Madeline gratulacje , dzidzia pieknie rosnie :-)

Kasiutka to prawda trzeba miec pelen pecherz wtedy dziecko jest bardzo dobrze widoczne :) jak dostalam list tam bylo zaznaczone zeby miec pelen pecherz a potem w poczekalni dla przypomnienia na drzwiach WC byl napis aby na badanie miec pelen pecherz :-) Ja poszlam z pelnym pecherzem i przyznam ze ciezko bylo jak mi babka zaczela naciskac , widocznosc byla doskonala i dlatego pewnie zdjecia mojej dzidzi sa tak wyrazne :)
 
Dziekuje :) mnie sie chcialo tak pisiu ze jakbym poszla tak na usg to napewno byl nie wstrzymala hehhee tym bardziej ze jak sunshine pisze babka naciskala dosc mocno;)
 
Madeline gratulacje , dzidzia pieknie rosnie :-)

Kasiutka to prawda trzeba miec pelen pecherz wtedy dziecko jest bardzo dobrze widoczne :) jak dostalam list tam bylo zaznaczone zeby miec pelen pecherz a potem w poczekalni dla przypomnienia na drzwiach WC byl napis aby na badanie miec pelen pecherz :-) Ja poszlam z pelnym pecherzem i przyznam ze ciezko bylo jak mi babka zaczela naciskac , widocznosc byla doskonala i dlatego pewnie zdjecia mojej dzidzi sa tak wyrazne :)

kurde tylko jak tu wytrzymać z pełnym pęcherzem <olaboga> :) ja do tej pory miałam tylko dopochwowo i gin nic mi nie mówił, ale teraz w piatek idę na usg genetyczne przez powłoki brzuszne, to dobrze, że mi powiedziałyście ... będę walczyć ze sobą i swoim pęcherzem :)
 
A to mój brzuszek z 18.08
53809440.jpg


I mój Pysiu kochany (zdjęcie zamazane, ale nie umiałam zrobić lepiej)
http://img833.imageshack.us/img833/8452/21083491.jpg
 
reklama
Do góry