reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Święta Święta już tuż tuż

U mnie choinka już stoi, jest duża, bombki różnokolorowe- taka może troche kiczowata. Ale piękna bo kolorowa, takie choinki pamiętam z dzieciństwa i chcę by moje dzieci też takie miały. Nie gustuje w choinkach z jednym kolorem ozdób (dla mnie to takie sztuszczne jak choinki w galeriach handlowych) Przemek najbardziej był zainteresowany lampkami i denerwował się, ze mama mu zabiera i wiesza na jakieś dziwne drzewo, którego jeszcze niedawno nie było w domu.
Dodatkowo zawiesiłam jeszcze gwiazdki w oknie i przybraliśmy domek z przodu.
Prezenty kupione, pozoatanie tylko zapakować. My za wiele nie gotujemy, bo najpierw idzimy do mojej mamy, a potem do teściów.
Teraz siedzę piję kawkę i patrzę za okno. Na balkonie harcują 4 sikorki. Wcale i się nie dziwie bo u nas to istna wyżerka (słoninka, płatki owsiane, słonecznik)
 
reklama
kochana kiedy znajdujesz na to czas?
ja czasami mam problem by znalezc czas na zrobienie obiadu.
ktoś mądry kiedyś powiedział ze jak się nie możesz z czymś wyrobić to weź sobie jeszcze jedno zajęcie wtedy na wszystko znajdziesz czas

ale to takie powiedzenie jest, nie zrozum mnie źle że myślę że masz za mało zajęcia

ja sie wsciekam ze ciągle niewyrobiona jestem, w domu mam bajzel nie mam czasu dla dziecka, na szczęście od jutra ide na urlop :)
 
kochana kiedy znajdujesz na to czas?
ja czasami mam problem by znalezc czas na zrobienie obiadu.
Tak jak Katrinka:):) własnie wsciekam sie ,że nie jestem wyrobiona:)Jeszcze ta choler...kostka pobolewa jak sie nachodzę.wybieram przepisy z którymi mam siłe sie zmierzyc :)Robię powoli w tak zwanym miedzyczasie podszykowuję a jak dzieci koło20spia to jest czas .Chodze spac jak BB nadrobię po północy:)
no my mamy 3 wigilie. U nas w domu ostatnia...a tak do tesciow i dziadkow na zupke co by im przykro nie było... :))
w 1 swieto wpadaja znajomi prawie jak rodzina w drugie bracia taty...w pierwsze swieto zapowiadaja sie tance :)
czekamy na reszte choinek
rodzicow choinka mierzy 3,5 metra :O lampek zabraklo
Macie super warunki i atmosfera zapewne bajeczna:)Extra miec tańce w chacie:)Na sylwestra to dopiero impreza będzie:)
 
na impreza bedzie sie działo juz nie mogę się doczekac...wkoncu zobacze przyjaciołkę :))))) pozniej zrobie fotkę choinki :)
dalej kobietki wstawiac swoje arcydzieła

DSC_9030.jpg
 
Ostatnia edycja:
Śliczne choinki dziewczyny!
Marcia Suuuuuuuuper choooooooinkę mają rodzice w salonie!!!

My ubieramy w czwartek, to wstawię fotkę, mamy żywą więc będzie ładnie pachnieć.:tak:
 
Marciaa bomba choinka, moje dzieci by padły :) super !!! ↲
ramari ja też zawsze miałam kolorową choinkę i taka pamiętam. Ale jak w tym roku pozwoliłam zatargac nasza sztuczna do szkoły no to ozdoby też musiałam dać i moje dziecko wzięło ich tyle że zostawiło mi tylko w kolorze czerwono-złotym :) lampek też re pozbyłam ale te mam zawsze kolorowe :) więc może moja taka sztuczna jak w galeriach nie jest :)
 
reklama
Do góry