reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta Święta już tuż tuż

reklama
frotka śliczne drzewko, a dekoracja bardzo w moim stylu i te sopelki....cudnie!

Dziękuję.Sopelki Miłoszek sam wybrał i kupił w fabryce bombek :)Mój tato gdy za młodu obwiesiłam sie bizuteria za duzo mówił że wystroiłam sie jak choinka:)Wszystkiego pełno:)Co roku tez kupuje jedna bombkę taka cudaczną dla dziecka .W tym roku w wigilie też odwiedzę liroy merlin tam cuda na wyprzedaży poluję:)
 
Frotka śliczna choinka i taka kolorowa :-) Częśc naszych bonbek ma ok. 30 lat. Moja mama wzięła wszystkie bombki z naszego dzieciństwa i podzieliła między swoje dzieci. Tym samym ta nasza choinka jest taka po części jak ta z dzieciństwa, bo np. muchomorki pamiętam doskonale i Przemuś i jego braciszek jeśli ich nie zbiją to też dostaną w spadku.
Potem jak zrobie zdjęcie to Wam wkleje zdjęcie mojej kiczowatej chionki :-D
 
ja lubie stonowane choinki czerwienie zloto białe albo pamperki takie w tym roku Ł. miał zdanie jak ubieramy
jedną mam ulubioną bombke dostlaismy z Ł. w zeszłym roku z napisem BABY i kaczuszka tak na czesc Nikosia ;-)
 
Wow jakie macie piękne choinki. U nas chyba choinka długo nie postoi w tym roku, bo Adaś żyć jej nie da ;)

A mnie się podobają choinki z ozdobami ze słomy, pierniczkami, itp. W tym roku nie mam weny, ale za rok nad tym popracuję :)
 
reklama
Do góry