reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Święta Święta już tuż tuż

reklama
no my jak narazie dla większej radości dla siebie bo jasiu niewie o co chodzi, dlatego zdjęcia będą dla niego pamiątką.
 
no nie dla Jasia też - jego pierwszy strój Mikołaja itp. sama widzę po sobie jak oglądam swoje zdjęcia z dzieciństwa i żałuję że mam ich tak mało.
 
e tam. Ja swoich wcale nie ogladam. Jak bylam mlodsza to ogladalam :-)

ja jakos sie nie ciesze na te swieta.
Poklocona jestem z mama i nawet nie chce mi sie jej pomagac w kuchni. Zreszta dzisiaj juz koniec poniedzialku , a ona zrobila tylko bigos i kapuste z grochem. W lodowce uszka, pierogi z miesem i tyle. - oczywiscie te ostatnie to kupne.
 
oj moniska wierzę że w takiej atmosferze że nie masz tej radości ze świąt, mam nadzieję że do świąt zapanuje u was w miarę dobra atmosfera, abyście jednak jako tako je spędzili, i tego ci życzę, mam nadzieję że twoja mama zrozumie pewne sprawy. ale jak co daj znać każda z nas coś ci podeśle i będziecie mieli w trójkę taką wigilię że hoho :)
 
oj moniska wierzę że w takiej atmosferze że nie masz tej radości ze świąt, mam nadzieję że do świąt zapanuje u was w miarę dobra atmosfera, abyście jednak jako tako je spędzili, i tego ci życzę, mam nadzieję że twoja mama zrozumie pewne sprawy. ale jak co daj znać każda z nas coś ci podeśle i będziecie mieli w trójkę taką wigilię że hoho :)
hehe dzieki :-)
na szczescie idziemy do tesciowej, wiec jako tako spedzimy te swieta :-)
 
reklama
skąd ja to znam, mnie też leczy u moich rodziców ten ciągle włączony tv, u teściów tak nie ma, jakby tv w ogóle nie istniał.
 
Do góry