reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

A ja juz jutro... mam wizytę i połówkowe USG... chyba się juz jutro dowiem.. nie mogę się doczekać.. zaraz jak przyjadę to opowiem jak było..
 
reklama
no to ja - spóźnialska - wpisuję się :-)

aga_q
termin wg OM 9 stycznia

a teraz zagadka - kiedy urodzę skoro terminy wg USG mam tak rozmaite :-D
1) USG z 26.05 i jako odnośnik pomiar CRL : termin na 15 stycznia;
2) USG z 24.06 i jako odnośnik pomiar CRL: termin na 7 stycznia;
3) USG z 02.07 i jako odnośnik pomiar CRL: termin na 8 stycznia / jako odnośnik BPD termin na 15 stycznia;
4) USG z 26.08 i jako odnośnik pomiar FML: termin na 20 stycznia;

ponieważ powtarza się w dwóch badaniach 15 stycznia, to może ja nieśmiało poproszę o przyjęcie tego terminu ?

na USG z 26 sierpnia pokazał się chłopak :shocked2:
póki co jest dwojga imion: Bartosz-Hubert .
zobaczymy czy jak się urodzi to będzie podobny do Bartosza, czy do Huberta :-D
ja mówię do Lokatora Bartosz:happy2:
 
a teraz zagadka - kiedy urodzę skoro terminy wg USG mam tak rozmaite :-D
Najbardziej wiarygodny jest termin z pierwszego USG, bo potem dzieci rosną każde w swoim tempie i wpasowywanie ich w statystykę nic nie daje - przecież rodzą się w terminie zarówno 2,5 kg jak i 5,5 kg. A pierwsze USG to jest jeszcze etap podziału komórkowego, który zachodzi mniej więcej w tym samym tempie u wszystkich dzieciaczków. :)
 
Nie martw się, mojemu pierworodnemu też. Wogóle miał krótkie nóżki, po mamusi i tatusiu. Misiek też ma chyba krótkie, cho nie tak jak brat :-p.

Dobra, dopiszę Cię wieczorkiem do listy z terminem na 15, zobaczymy co dzidziuś sobie upatrzy :-).

komus coś dopisa na liście, lub kogos dopisac jeszcze?
 
reklama
Kluliczek mi możesz dopisać termin wg Om 24.I
wg 1szego USG 15.I
wg 2go USG 8 I
ale przyjmijmy tego 15.I

z góry dziękuję :))
 
Do góry