reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

Kluliczek a to może u mnie jednak popraw:
termin porodu wg usg 20.01.2009
wg om ????? jest to wielka niewiadoma
Gin już przy trzech wizytach mówił, że będzie dziewczynka więc chyba już nic 'dodatkowego' pomiędzy nóżkami nie urośnie :-D
 
reklama
Cześć :)postanowiłam dołączyć do Waszej grupy:)Mam na imię Asia i jestem z Poznania, termin porodu mam na 15 stycznia 2009:)Mam 26 lat i to moje pierwsze dziecko:)W styczniu nasza rodzina ma się powiększyć o małego Mężczyznę:), czyli wg prognoz lekarskich spodziewamy się Mężem chłopca:)Pozdrawiam wszystkie, oczekujące Nowego Roku:)
 
Ostatnia edycja:
:-D super !!!
ale i tak bardzo równo nam się utrafiło.
zobaczymy tylko ile dziewcząt zamieni się w chłopaki ;-)
U mnie gin mówił, że nie można wnioskować o płci, że dziewczynka, tylko dlatego, że nie widać siusiaczka. Bo ten może się schować na USG. Więc stąd dużo błędów przy diagnozie na dziewczynkę. Żeby była pewność, musi być widać wargi sromowe. U mnie było :)
 
no właśnie :-D
mój mi powiedział, że to między nogami naszego dzieciaka to na 100% nie jest pępowina i żebym się nie łudziła w temacie córka;-)

mam koleżankę, która miała wszystkie ubranka dla dziewczynki, bo na usg tak wychodziło i dopiero na porodówce młody ją wziął przez zaskoczenie.
 
asiaN-witam gorąco!!
aga_q- ty mnie dziewczyno nie strasz!!!!!!!!!Mój gin nam powiedział ,że prawdopodobnie mamy dziewczynkę, ja już na różowo od dawna wszystko widzę!!!!Jak jej kutasek wyrośnie między nóżkami to chyba oszaleję!!!:szok::no:
Takie piękne różowe skarpeteczki ostatnio zakupiłam!!!!!!!!!!!!:-):happy2::tak::-D
tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
Ja chyba dlatego neutralne kolory będę kupowała, poza tym przydadzą się dla drugiego bobaska, bo jakoś w miarę szybko chciałabym zdecydować się na drugie.............ale pewnie to czas pokaże. Starość nie radość!!!!
 
ja też bym chciała szybciutko zajść w ciąże z drugim maleństwem :-) nie wiecie jak szybko mozna? Pewnie każdy indywidualnie ma takie możliwości ale fajnie by było np. w przeciągu pół roku znów być z drugim maleństwem w brzuszku :-D
chociaż kto to wie - moze teraz tak mi się wydaja a jak będę miała podkrążone oczy od niewyspania to poglądy mi się całkowicie zmienią :-D
 
reklama
Wstretnamalpo - to nie strachy :-D
podobno tak jest, że jak widać chłopaka to marne szanse na zmianę płci, ale jak nie ma siusiaka to jeszcze dziewczynka się może zmienić ;-)
czego - oczywiście - Ci nie życzę.

Starość nie radość!!!!

Marylion !!! grzeszysz mówiąc o starości.
jeśli 74 to nie jest przypadkowa cyfra, a Twój rocznik, to się nie wygłupiaj nawet Staruszeczko:cool2:

============
Anika .... ja myślę, że życie zweryfikuje Twój plan półroczny ;-)
w ciąży można się doprawdy różnie czuć i czasem poprostu nie da się aż tyle na raz wziąć na swoje barki.
 
Do góry