reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ja otulacz do fotelika kupiłam na vinted, ala polarowy/minky. Będzie tylko na przenoszenie Młodej z / do samochodu, więc też nie przesadzałam. Do wózka upolowałam na lokalnej grupie śmieciarkowej piękny śpiworek do wózka wełniany :)
Ja otulacz wzięłam bawelniany. Nie jest za gruby. I zastanawialam się czy nie dokupić czegoś cieplejszego zimowego. Ale chyba faktycznie, z tym fotelikiem to tyle co z i do auta a w czasie jazdy przecież jest ciepło.
 
Faktycznie ta cytrynowa nie jest zła. Że też nikt mi o tym nie powiedział w poprzednich ciążach 🤣
A co do śpiworkow to do auta mam z vinted infantilo a do wózka spodobał mi się lamillu ale cena powala 🙈 dla chłopków miałam z cottonmoose ale ostatnio sprzedalam żeby kupić inny kolor 🤣
 
Dziewczyny jak kupujemy otulacze do fotelika i ciepłe śpiworki do gondoli to w takim razie najlepiej jaki kombinezon kupić? Kurczę kolejna ciąża a ja takich rzeczy nie wiem🙈 martwię się żeby malutkiej nie przegrzać albo żeby zimno jej nie było. I nie wiem co zamówić 🙈
 
No i czy imiona już macie na 100% wybrane dla maluszków?😍
My wciąż się zastanawiamy. Miał być Kubuś ale ostatnio policzyłam że na naszej ulicy jest 4 Jakubów a mieszkamy na osiedlu domków jednorodzinnych więc to naprawdę sporo. W co drugim domu niemal jest Kuba. I niby szukamy innego imienia ale coś ciężko idzie 🙂
 
My wciąż się zastanawiamy. Miał być Kubuś ale ostatnio policzyłam że na naszej ulicy jest 4 Jakubów a mieszkamy na osiedlu domków jednorodzinnych więc to naprawdę sporo. W co drugim domu niemal jest Kuba. I niby szukamy innego imienia ale coś ciężko idzie 🙂
My też, mieliśmy już wybraną Martynkę, ale okazało się, że na naszej ulicy jest 5 dziewczynek o tym imieniu, z czego dwie to bezpośrednie sąsiadki z lewej i z prawej 🤣 więc drugie zostaje Ania a pierwszego szukamy 🤣
 
reklama
Jestem w szoku dziewczyny bo pracuje w przedszkolu od wielu lat i Martynka i Kuba to rzadkie imiona. W zeszłym roku na 170 dzieci w przedszkolu było 3 Jakubów i 2 Marynki.
Ja od zawsze chciałam mieć Antka i Helenkę. Kiedyś to były mało popularne imiona ale jak już zaszłam w ciążę to się okazuje że jednak nie 🤣🤣 nie wyobrażam sobie teraz zmienić imienia ale z drugiej strony w każdej grupie 25 osobowej jest min 1-2 Helcie
 
Do góry