reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
tak, wiesz co ja już polubiłam sobie na instagramie pełno jakichś położonych które wrzucają jakieś rady
no na razie przez te mdłości i ogółem natłok obowiązków służbowych to nie jestem w stanie myśleć o tej ciąży i co dalej
na pewno końcówkę roku mamy aktywną
też nie wiem nie chcę przeginać z ilością ubranek bo i tak ten dzieciak szybko z tego wyrośnie
są takie fajne filmiki na insta jak przegródki układają do komody i tam wkładają rzeczy - chyba z 5 opakowań mokrych chusteczek - ale to musi schodzić :D
 
też nie wiem nie chcę przeginać z ilością ubranek bo i tak ten dzieciak szybko z tego wyrośnie
są takie fajne filmiki na insta jak przegródki układają do komody i tam wkładają rzeczy - chyba z 5 opakowań mokrych chusteczek - ale to musi schodzić :D
no ja niestety jestem takim typem człowieka, że lubię wszystko już mieć gotowe i cała lista odhaczona i o niczym nie zapomnieć i 10x sprawdzić, więc pewnie kupię wszystkiego za dużo 😃
 
no ja niestety jestem takim typem człowieka, że lubię wszystko już mieć gotowe i cała lista odhaczona i o niczym nie zapomnieć i 10x sprawdzić, więc pewnie kupię wszystkiego za dużo 😃
No tak ale tych pierwszych ubranek nie kupuj dużo, bo bejbiki szybko rosną. :) popatrzcie w Waszej okolicy, może jest jakiś bank niemowlaka, tam można za drobną opłatą wziąć ubranka. Uwierzcie mi, mój w połowie rzeczy nawet nie zdążył być. :)
 
No tak ale tych pierwszych ubranek nie kupuj dużo, bo bejbiki szybko rosną. :) popatrzcie w Waszej okolicy, może jest jakiś bank niemowlaka, tam można za drobną opłatą wziąć ubranka. Uwierzcie mi, mój w połowie rzeczy nawet nie zdążył być. :)
właśnie wiem
siostrzenicy kupiłam bluzkę w Smyku to założyła ją po prawie roku chyba z raz :D ale cioci się podobała i kupiłam jej ją zanim się urodziła
 
reklama
Do góry