reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

no ja niestety jestem takim typem człowieka, że lubię wszystko już mieć gotowe i cała lista odhaczona i o niczym nie zapomnieć i 10x sprawdzić, więc pewnie kupię wszystkiego za dużo 😃
też lubię mieć wszystko zorganizowane
myślę że w 2 trymestrze jak te mdłości znikną zacznę się interesować tymi rzeczami bo to też kasy będzie kosztowało , żeby rozłożyć w czasie
 
reklama
no właśnie jeśli chodzi o wyprawki i tego typu rzeczy jak się przygotować do porodu i po porodzie to szkoła rodzenia, położna środowiskowa i wszechobecna wiedza w internecie 😃 teraz jest pełno tik - toków na których mamy wrzucają co tam mają i co polecają, całe listy wyprawkowe, także myślę że zdążymy się do tego przygotować. Dla mnie to też czarna magia bo to moja pierwsza ciąża i też się boję że o czymś zapomnę, albo kupię za mało, albo nie takie 😜 też planuję wybrać się na pierwszą pomoc. A jeśli chodzi o szkoły rodzenia to nie wiem, ale nawet w moim szpitalu publicznym to i tak trzeba zapłacić za kurs, także wydaje mi się że nie ma takich darmowych, ale jeśli się mylę to mnie poprawcie. ☺️
Z tego co wiem są takie na NFZ i prywatne także dowolność
 
Ja w ciąży z synem obejrzałam na Netflix mnóstwo seriali w tym właśnie Ranczo. To był super czas w którym mogłam sobie odpoczac 🙈dzisiaj padałam po pracy, ale mój 1.5roczniak nie dał mi odpoczac 🤷🙈🙈
U mnie wleciała drzemka - odleciałam
podziwiam mamuśki w ciąży
ja z psem i pracą ledwo ogarniam a co dopiero wy :)
 
no ja niestety jestem takim typem człowieka, że lubię wszystko już mieć gotowe i cała lista odhaczona i o niczym nie zapomnieć i 10x sprawdzić, więc pewnie kupię wszystkiego za dużo 😃
Ja w sumie nie mam co kupować 😂😂😂 mam absolutnie wszystko 😂 no może otulacz do fotelika na zimę 🤔 i parę drobiazgów typowo pod zimę 😂
 
reklama
No tak ale tych pierwszych ubranek nie kupuj dużo, bo bejbiki szybko rosną. :) popatrzcie w Waszej okolicy, może jest jakiś bank niemowlaka, tam można za drobną opłatą wziąć ubranka. Uwierzcie mi, mój w połowie rzeczy nawet nie zdążył być. :)
Mój z 56 wyrósł w brzuchu 😂😂😂 i od razu wskoczył w 62 🙈. Średnio w jednym rozmiarze chodził miesiąc i zmiana...przystopował dopiero jak dojechaliśmy do 86
 
Do góry