reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Skąd ja znam te kocie darcie po nocach 🙈 mój też po nocach wszelkie mozliwe odgłosy wydaje. Kończy się tak że rzucamy w niego poduszka, kładzie się koło nas i śpi do rana. Ale pobudka każdej nocy przez niego obowiązkowa 🙈
chociaż nie musicie wstawać z łóżka
mój mały słodki piesek lubi sobie wyjść w nocy na spacer - piszczy i skamle w nocy że nas budzi idę z nim na spacer wącha trawę siku i tyle , i tak czasami trzy razy w nocy :)
ale już go rozgryzłam - wychodzę z nim wieczorem dwa razy - jeden raz bezpośrednio przed snem i wtedy jest spokój ;)
 
reklama
Skąd ja znam te kocie darcie po nocach 🙈 mój też po nocach wszelkie mozliwe odgłosy wydaje. Kończy się tak że rzucamy w niego poduszka, kładzie się koło nas i śpi do rana. Ale pobudka każdej nocy przez niego obowiązkowa 🙈
Moje kociaki nad ranem mnie budzą bo głodne 😂 wcześniej dostawały koło 6 gdy wychodziłam do pracy a teraz jak jestem w domu to nie wstaje specjalnie wcześniej im dać to się same upominają 😂
 
ja tak samo , nic sie nie zmienilo i beta rosla
Ja mimo źle rozwijającej się ciąży miałam objawy ciążowe
dziękuje dziewczyny za odpowiedzi

dzięki temu że dzielimy się tym co nas spotkało mam większą wiedzę i może nie tyle że obawy co świadomość że wiem że nie zawsze może być kolorowo
ostatnio w ogóle czytałam że w Francji ciążę uznaje się po 12 tygodniu
 
dziękuje dziewczyny za odpowiedzi

dzięki temu że dzielimy się tym co nas spotkało mam większą wiedzę i może nie tyle że obawy co świadomość że wiem że nie zawsze może być kolorowo
ostatnio w ogóle czytałam że w Francji ciążę uznaje się po 12 tygodniu
No ja też to właśnie lubię, dzielenie się doświadczeniami i tymi dobrymi i tymi niezbyt dobrymi :) ale ogólnie rzadko się już zdarza że jak bije serduszko to nagle bez powodu stanie. Najwięcej jest poronień zanim to serducho ruszy a później ja osobiście nie znam nikogo kto by tak miał. U mnie co prawda było serducho na chwilę ale ciąża od początku źle się rozwijała więc tego nie biorę pod uwagę :) także no musimy być cierpliwe i wierzyć że nasze maluchy chcą żyć i nie mają zamiaru zastopować swoich serduszek
 
chociaż nie musicie wstawać z łóżka
mój mały słodki piesek lubi sobie wyjść w nocy na spacer - piszczy i skamle w nocy że nas budzi idę z nim na spacer wącha trawę siku i tyle , i tak czasami trzy razy w nocy :)
ale już go rozgryzłam - wychodzę z nim wieczorem dwa razy - jeden raz bezpośrednio przed snem i wtedy jest spokój ;)
Ooo to już przestaję narzekać na mojego rozdarciucha 😄 ale skoro Twój piesek tak często Cie budzi, to jak już dziecko się urodzi, to będziesz przyzwyczajona do tych pobudek nocnych 😄
 
No ja też to właśnie lubię, dzielenie się doświadczeniami i tymi dobrymi i tymi niezbyt dobrymi :) ale ogólnie rzadko się już zdarza że jak bije serduszko to nagle bez powodu stanie. Najwięcej jest poronień zanim to serducho ruszy a później ja osobiście nie znam nikogo kto by tak miał. U mnie co prawda było serducho na chwilę ale ciąża od początku źle się rozwijała więc tego nie biorę pod uwagę :) także no musimy być cierpliwe i wierzyć że nasze maluchy chcą żyć i nie mają zamiaru zastopować swoich serduszek
Ja też w to wierzę że skoro już bije to bić będzie, ale mimo wszystko ta obawa jest cały czas, że nagle coś się złego stanie i bić przestanie.
 
reklama
Ooo to już przestaję narzekać na mojego rozdarciucha 😄 ale skoro Twój piesek tak często Cie budzi, to jak już dziecko się urodzi, to będziesz przyzwyczajona do tych pobudek nocnych 😄
oj on jest mega treningiem przed dzieckiem
mam problem bo szczeka w domu na najmniejszy szmer z zewnątrz i już brałam behawiorystkę żeby go oduczyć ale ma swoje lata i sama powiedziała że będzie ciężko
muszę mówić do niego spokojnym głosem : spokój :D potem kara
i tak tryliard razy dziennie, a nie można krzyczeć bo pies wtedy reaguje jeszcze gorzej
zabawki rozwalone po całym mieszkaniu :)
 
Do góry