NfzMasz skierowanie od lekarza z NFZ, czy prywatnie ?
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
NfzMasz skierowanie od lekarza z NFZ, czy prywatnie ?
ooomi też wychodzi termin na 7.01zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.
Prenatalne mamy 1.07![]()
Tak możnaCiekawi mnie jak wygląda kwestia tych prenatalnych u prywatnego. Mój prowadzący ma certyfikat i też robi prenatalne. Czy wtedy też można za free zrobić![]()
widziałamooou nas prenatalne 4.07 po wakacjach, a w trakcie będę zachwycac fotkami z Waszych popijając wodę z lodem i cytrynką
![]()
widziałyście mamy z lutego już są![]()
czas leci bardzowidziałamjak ten czas leci, dopiero co my testowałyśmy
![]()
jak tam czytam to przypominam sobie te pierwsze dni, im dalej tym głowa spokojniejszaczas leci bardzotakze my juz coraz blizej momentu, ze juz musi byc wszystko dobrze i odpuscimy troche
a inni dopiero testuja
![]()
niech juz beda te prenatalnejak tam czytam to przypominam sobie te pierwsze dni, im dalej tym głowa spokojniejsza![]()