reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No wiec wszystko w porzadku 18t5d, jezeli chodzi o wymiary serce mozg itp to git, jedyne co to mam zlecona kontrole w 32 tygodniu bo niestety mam łożysko zatykajace szyje poki co i musza sprawdzic chociaz ona mowi ze niby raczej sie podnosi ale to sie okaze.

Termin na 13.01

Dziewczynka :) hahahahha taki Stefan :D
 
No wiec wszystko w porzadku 18t5d, jezeli chodzi o wymiary serce mozg itp to git, jedyne co to mam zlecona kontrole w 32 tygodniu bo niestety mam łożysko zatykajace szyje poki co i musza sprawdzic chociaz ona mowi ze niby raczej sie podnosi ale to sie okaze.

Termin na 13.01

Dziewczynka :) hahahahha taki Stefan :D
gratulacje!!:), dziewczynki sa fajowe ( w koncu popatrzcie na nas;))
 
No wiec wszystko w porzadku 18t5d, jezeli chodzi o wymiary serce mozg itp to git, jedyne co to mam zlecona kontrole w 32 tygodniu bo niestety mam łożysko zatykajace szyje poki co i musza sprawdzic chociaz ona mowi ze niby raczej sie podnosi ale to sie okaze.

Termin na 13.01

Dziewczynka :) hahahahha taki Stefan :D

Super ekstra gratulacje, czyli przeczucia się nie sprawdzają , u mnie też dziewczynka :)
 
reklama
Gratulacje Emilia :) może Stefania zatem? :p
Vivienne no ja też właśnie przełozylam ale myślę czy po raz drugi nie przelozyc.


To narazie chyba królują dziewczynki czy coś źle policzylam?
 
Do góry