reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Bubcia, super, że wszystko ok, gratulacje:)
Julia, też bym wybrała się do innego lekarza.
emenems, współczuję, jak teraz?
seeyou, fajnie, że wizyta udana, pochwal się fotką :)
Ja też mam ogromne piersi i strasznie bolą, nawet dotknąć nie mogę.
Ja dzisiaj najadłam się czereśni a wieczorem truskawek, mam brzuch jak w 7 miesiącu :D
 
reklama
Dziekuje za współczucie wiecie najlepiej co mnie spotkało - tak teraz juz duzo lepiej ale zła jestem na siebie bo z lenistwa zjadlam 4 kanapki dzis zamiast zrobic cos porządnego na kolacje to ja kanapki z makrela s pomidorach :p poszłam na łatwiznę no ale coz ...
 
Hej! Ja bylam sie spotkac z moimi zumbowiczkami, bo juz miesiac Jak zumby Nie prowadze o stesknione sa moje kursantki Ale nie powiedzialam im jeszcze bo narazie znajomym Nie powiedzielismy z mezem, po kolejnej wizycie moze juz cos wspomniemy! Na silowni powiedzialam ze mam problem z kolanem! To moje kursantki mi dzis mowily, Jak teraz musialas sie wstrzymac. Z ZUMBA to wykorzystujcie czas i dzidziusia zrobcie! A ja sobie mysle tak tak, niedlugo dam Wam dobra nowine! Ogolnie to trudno trzymac taka nowine e sekrecie wiec nie moge sie doczekac Jak oznajmimy znajomym ! ja pracuje duzo bo mam tak duzo spotkan poza tym mam mniej czasu na rozmyslanie i szybciej zleci do kolejnej wizyty! -10 dni !!!!!!
 
Witajcie wieczorową porą ☺
januarka, świetnie Cię rozumiem - mój niepełna dwulatek waży ok 10 kg i właściwie od zawsze jest nieco poniżej 3 centyla. Okazało się, że ma anemię i stąd brak apetytu. Dostaje teraz żelazo i witaminy i zaczął jeść, choć na wadze nie ma żadnej różnicy jeszcze. A do tego jest bardzo żywym dzieckiem i wszystko spala
 
o dziewczyn bez objawów - u mnie też nie ma żadnych. Może od czasu do czasu coś ściśnie w żołądku. Piersi jakie były takie są. W ciąży z synem od razu się powiększyły. Martwię się bo pierwsze usg mam we wtorek tj 6t3d. Nie za wcześnie? Kiedy robiłyście swoje pierwsze badanie usg?
 
Dzięki Iga (czy mogę używać tej skróconej wersji twojego nicka???). Dziwne to uzucie nie wiedzieć czy tam wszytko ok zrobilam testy, bete i czekam
 
Kochane dziekuje za rade;-) w drode wybiore sie o innego gina nie zebym mojemu nie ufala ale dopytam pare rzeczy bo wtedy mnie zatkalo:/

Tuti fruti moja dzidzia byla do przodu z wiekiem i w 6 tc 4 d miala 6,6mm;-)
 
reklama
U mnie dzidzia w 7t2d 10,8 mm :) emenems - a to w ciazy mozna makrele? Bo ja wczoraj pytałam mojej ginekolog i powiedziała ze nie , bo wędzonych ryb nie mozna, a ja tak makrele lubie
 
Do góry