reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
U nas chyba będzie zoltaczka:( już druga doba a bilirubina 12.4. Już się martwię.
Apetyt ma super, całkiem zmieniłam zdanie na temat karmienia:)) tylko strasznie sutki bola! Na szczęście nie mamy już problemu z przystawianiem.
Gratulacje dla wszystkich świeżo rozpakowanych Mamus!!
 
Beti oby się rozeszlo ale coś mi się widzi u was zoltaczka :( a poprzedni pomiar? U nas było 1.1 i pediatra powiedział ze nie ma obaw, zoltaczki nie będzie :) Marysia miała, aż pomarańczowa była :s

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
A u mnie po badaniu, rozwarcie na palec i twarda szyjka, dzisiaj nici z wywolywania wzięli dziewczyny z przenoszoba ciąża. Mi zaproponowano ponownie cewnik, ale odmowilam, albo zel dopochwowy za okolo 200zl, ktory ma mi zmiekczyc szyjke i wywolac skurcze. Slyszalyscie cos o tym? Kolejna proba oxy moze jutro, moze środa
Moja siostra miała ten żel i nic jej nie pomógł tylko pieniądze w błoto wydane :-/
 
A u mnie po badaniu, rozwarcie na palec i twarda szyjka, dzisiaj nici z wywolywania wzięli dziewczyny z przenoszoba ciąża. Mi zaproponowano ponownie cewnik, ale odmowilam, albo zel dopochwowy za okolo 200zl, ktory ma mi zmiekczyc szyjke i wywolac skurcze. Slyszalyscie cos o tym? Kolejna proba oxy moze jutro, moze środa
Ten zel to to samo co nasienie meza ... Wiec chyba lepiej wrocic do domu na dobry sex :)
 
Ten żel to raczej poślizg robi, niewiele więcej.. A ile dni Po terminie ze takie wywolywanie ciągle?

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Beti chyba u Was żółtaczka będzie. Ale dużo cyca i przejdzie :)Oli wyszedł do domu z poziomem 13.1. Michał 4.2

Maja ale Cię trzymają. Hm żel to tylko dla poślizgu, cewnik jak dla mnie masakra :( a jeszcze jakieś inne rozwiązania? Poza oxy.
 
reklama
ilo gratulacje.
Ja dziś po wizycie miałam ktg zero skurczów.Posiew wyszedł ok więc ominie mnie antybiotyk.Jak przez tydzień nie urodzę to mam się w następny poniedziałek zgłosić na KTG.Jestem ciekawa czy dużo dziewczyn w dwupaku jeszcze?Przez ostatni tydzień schudłam pół kilo więc lekarka powiedziała,że może być szybko.
 
Do góry