reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
A do mnie zadzwoniła teściowa i zapytała 'Ty zamierzasz w ogóle urodzić to dziecko?????' :eek::oops: ręce opadają. Chyba się przytule do ściany i może uda mi się wycisnąć na życzenie..
Ja około 20 razy odpowiadam dziennie " dziekuje czuje sie dobrze " mam dosyc Jezu jak ci ludzie mnie denerwują - Powiedzialm ze urodzę to sam znac to chyba jak sie nie odzywam to nie urodziłam ....
 
Beti to na kiedy masz termin że ona takie pytania zadaje?
U mnie tak samo co chwile ktoś dzwoni albo pisze. Albo słyszę jak mój mąż odbiera telefon i tylko... Nie jeszcze nie urodziła
 
Betinka na ten piątek. Wiem, ze to juz prawie, ale bez przesady;) nie, nie zamierzam urodzić tego dziecka będę go wychowywać w brzuchu:)) tak ja też słyszę jak mąż odpowiada, heh..
 
reklama
Ja byłam pewna, ze przeprowadzka u mnie przyspieszy wszystko. Pakuje pudła, worki, jeżdżę po marketach budowlanych i nic! No cóż, niech oni radzą w szpitalu:) albo mnie zostawia albo wypuszcza jeszcze na weekend do domciu. A Ty na kiedy masz? Czują te nasze maluchy, ze mróz na dworze:))
 
Do góry