reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No powiem Wam, ze Te skurcze co mialm to byly do rozwarcia! Jak mnie wzieli na ktg to mialam usg dopochwowo I gin mowi ze jest rozwarcie 8 cm.
Wzieli mnie na pprodowke... Tam lewatywa, prysznic.
Bole przy rozwarciu
.. Szkoda slow!
Gaz mi dali... Moj przyjechal z mama byli ze mna. Dopiero wyszli jak zaczela glowjka wychodzic.
3/4 porodu odbylam na lozku w sali :D I po 15 min urodzilam :) nacieta jestem troche.
Teraz jux jestem po prysznicu. Jak nbedzie ok to jutro do domu.
 
No powiem Wam, ze Te skurcze co mialm to byly do rozwarcia! Jak mnie wzieli na ktg to mialam usg dopochwowo I gin mowi ze jest rozwarcie 8 cm.
Wzieli mnie na pprodowke... Tam lewatywa, prysznic.
Bole przy rozwarciu
.. Szkoda slow!
Gaz mi dali... Moj przyjechal z mama byli ze mna. Dopiero wyszli jak zaczela glowjka wychodzic.
3/4 porodu odbylam na lozku w sali :D I po 15 min urodzilam :) nacieta jestem troche.
Teraz jux jestem po prysznicu. Jak nbedzie ok to jutro do domu.
samochodem przyjechał? ;p

Jak dzidziol zniósł poród? W którym to szpitalu mogłaś wziąć dwie osoby?

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry