reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Beti na ktg byłaś na Ip w szpitalu?zrobili bez problemu czy musialas jakoś tłumaczyć ze się źle czujesz? Ja wizytę mam dopiero 5 stycznia u gina i korci mnie pojechać na ktg do szpitala żeby być spokojniejsza.
 
reklama
Tak, byłam na ip w szpitalu gdzie mój lekarz pracuje. Powiem tak, problemow nie robili, ale widać było ze nie sa zachwyceni, szczegolnie położna która mnie podłaczyla. Lekarz dyżurny zapytał kto kazał mi przyjechać dziś na ktg. Powiedziałam, ze jutro mam wizytę u lekarza i on mi to zalecił. Na tym etapie ciąży wskazane jest monitorowanie tętna, ale bez zalecenia od lekarza pewnie bym nie pojechała:confused: wiesz zajęci byli, radia słuchali i ciasto jedli..
 
Czemu Ci lekarze robią taki z tym problem przecież to normalne że kobieta się martwi a jak naprawdę się coś dzieje... Łaskę robią bo roboty za dużo.. U mnie w szpitalu akurat problemu z tym nie robią.. Zależy też na jaką zmianę się trafi.
 
Ja mam masakre z krzyżem i wogole strasznie ciężko ciągle siku się chce spać już nie idzie jedynie jak już mi się spać tak chce ze mnie odcina nawet nie wiem kiedy... :-(
 
Ja 31 do szpitala jadę na 8 to się dowiem ale ta lekarka co byłam na ip 25 grudnia mówi że najlepiej cc 4 stycznia. Lekarz z oddziału że 2 stycznia i bądź tu mądry ;)

Do tego 31 to ja ze stresem nie dam rady.
 
A ja jestem ciągle śpiąca i nadal spie:( już nawet jeść mi się nie chce tylko bym spala. A 1 stycznia wstane i pójdę polazic po schodach żeby szybciej urodzic:)) plecy mnie okrutnie bolą. Dziś wizyta u lekarza myślę, ze już ostatnia.
 
reklama
Do góry