reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja też nie kupuje spiwora nie wydaje mi się żeby był potrzebny, teraz są takie fajne gondole przy których są okrycia. Rożek kupiłam ale na zajęciach położne mówią że nie warto kupować bo nie są przydatne a tym bardziej nie brać do szpitala.
 
reklama
Ja mam zamiar kłaść spać w rozkach bo sa najbezpieczniejsze dużo bezpieczniejsze odnkolderki czy kocyka na początku. Śpiwór dla mnie mus bliźniaki jako wcześniaki zemsto nie trzymają temperatury a ja nie będę ryzykować ze mi sie dziecko przeziebi :p
 
U nas będzie jak z Marysią, spanie razem wiec nic nam nie trzeba. Ale w razie co wszystko mam ;) A śpiwór do wózka jest konkret i starczy na później, Marysia dostała na roczek z sankami, wiec do spacerówki był super. A teraz zobaczymy jaka będzie zima i co zakładać do gondoli ;)
 
kas88 to dziwna ta położna jeszcze nie słyszałam żeby jakakolwiek nie polecała na początku rożków, w szkole rodzenia panie położne wręcz nalegają na kładzenie dziecka w becikach czy otulaczach dziecko w ten sposób czuje się bezpiecznie
Paulettah a bliźniaki będą mieć osobne łóżeczka czy razem będziesz ich kłaść?
 
Dwa osobne te 120x60 kupuje ale bedą obok siebie wiec jak już bedą "ogarniać" to bedą sie widzieć i dotykać przez szczebelki :) przy bliźniakach odradzają wspólne łóżeczko bo dzieci sie nawzajem wybudzają i sa podobno bardziej niespokojne.
 
Ja u mojego M siostry widziałam filmik nagrany jak chłopcy byli mali i spali w osobnych lozeczkach słodko to wyglądało. A właśnie jak już się widzieli to ciagneli do siebie i się bawili. Fajnie to wygląda. Będziesz miała wiele radości z chłopców.
 
Powiem Ci, że jestem pewna, iż przy porodzie będę chyba płakać jak bobr mój M też mi powiedział, że się poplacze bo urodzi się jedna zdrowa bez swojego brata lub siostry. Mam nadzieje że szybko się ogarniemy i zajmiemy nią. A tamtego malucha mimo wszystko kochamy i mamy w sercu do końca życia.
 
U nas w szpitalu twierdzą że trzeba mieć tylko koc ciepły i w to się otula, też myślałam że zabiorę rożek do szpitala no ale trudno przyda się do wózka pod plecki na zimę.
 
reklama
Grubasek na pewno będzie Ci trudno ale z drugiej strony jest ten jeden skarb który przyjdzie na świat i będzie potrzebować waszej miłości i pełnej uwagi. Pomyśl o tym że twoja córka będzie miała swojego jedynego niepowtarzalnego Aniołka w niebie który tylko nad nią będzie Czuwał :)
 
Do góry