reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No ja bym pojechała ale nie wiem czy przyjmuje ...

Tutti coraz blizej ;D

A tak btw włoscy ginekolodzy tez tak gestykulują przy badaniu jak przy gadaniu ? Hahahahahah
 
karolina- to jutro trzymam kciuki za Ciebie/

Tutti- będzie dobrze. wg usg mam 6t1d. Nic nie mówił jak robił usg, ale ja z daleko serduszko widziałam :)

U mnie wiem mama, szefowa, koleżanka z pracy, dziewczyny z poprzedniego forum i Wy :p Teściom powiemy w niedzielę na urodzinach Polki
 
Tutti moim rodzicom i babci w weekend planujemy rodzicom narzeczonego powiedzieć:)))) czekam razem z toba na wyniki trzymam kciuki!!!!
 
Ale sie tu dzieje.
Marta jeszcze raz bardzo mi przykro ale lepiej ze tak niz inaczej.
Tutti czekamy na wiesci :-D
Pruska-super beta ☺☺
Simka-gratulacja suoer widok bijacego serduszka ♡♡♡♡
 
Dziewuchy ale gonicie z tymi stronami, nadążyć nie można! :)

Martaha przykro mi ale już trzymam za Ciebie kciuki żeby szybko się udało!

Gratuluję serduszka Simka i Tutii dawaj tu relację ze swojej wizyty! :)

A ja dziś byłam na USG bo zaniepokoił mnie dość mocny ból brzucha. Okazało się, że jest pęcherzyk w macicy ma 6,4mm ale jeszcze pusty. Z córką pierwsze usg też miałam w tym samym dniu cyklu i pęcherzyk miał 2,7mm więc teraz jest większy ale obok znajduje się jakiś płyn i nie wiem w sumie co to oznacza ale mam się oszczędzać , dużo leżeć i zakaz serduszkowania .. Następna wizyta 3 czerwcaa mam nadzieje wtedy już na bijący skarb :) dziś wg USG 4t4d więc prawie idealnie :)
 
Witam was wszystkie i z nieśmiałością postanowiłam dołączyć do was. Ostatnia @była 18.04. Więc dziś jest 4 tydz 4 dzień. Beta z wczoraj 198,40.Dziś byłam na usg ale podobnie jak u madziary coś jest, ale za wcześnie na serduszko, ciałka żółtego tez jeszcze nie ma.Duphaston 3x1 i wizyta za 2 tyg.
 
reklama
Do góry