reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

Dziewczyny a ja zadam pytanie nie staraczkowe. W czym śpicie? Sexi koszule, luźne koszule, czy typowe piżamy?

Zazwyczaj spałam w luźnych, długich koszulach nocnych albo tshirtach. Ale za każdym razem jak ubierałam jakąś koszulę to mąż marudził, że śpię w koszulach po byłych (bzdura od cors), więc teraz śpię w jakiś w miarę sexi ale wygodnych piżamkach 😊 jestem ciekawa jak jest u Was.
Mam tylko jedną sexy koszulkę. Głównie śpię w krótkich piżamach, dużych t-shirtach, jak bardzo mi gorąco to żądzy się i nago. Stawiam raczej na wygodę. Mąż na początku marudził, ale musiał się przyzwyczaić 😉
 
reklama
Chyba mamy to! Co prawda na gratulacje za wcześnie ale to i tak sukces po tylu latach uzyskać ciążę.

Wybarwiała się najsłabiej i już myślałam, że narobiłam sobie nadzieji ale w wyznaczonym terminie pojawiła się 😊 ja jestem ślepa więc dla mnie nie jest mocniejsza niż wczoraj. Mimo to właśnie siedzę w kolejce na spuszczenie krwi. Później jeszcze dorobiłam test o czułości 25. Też jest kreska
Gratulacje 😘
 
Hej, ja mam 38 lat, 3ke dzieci -syna 18 w tym roku, córkę 15 i drugą córkę 4 w kwietniu, poronienie w zeszłym roku w grudniu. O każdą ciążę starałam się 2,3 cykle max. Na dwie ostatnie ciąże namówił mnie mąż. Teraz mam dylemat czy próbować jeszcze czy myśleć o powrocie do pracy (jestem na l4). Mąż pracuje za granicą więc jeżeli Teraz się nie udało (a testy mam negatywne) to nst starania w kwietniu, później w lipcu....
Jak chcecie obydwoje to staraj się , dużo czasu ucieknie do lipca
 
Jak chcecie obydwoje to staraj się , dużo czasu ucieknie do lipca
Boję się że po tym poronieniu coś się przestawiło :( raz że 2x test owu pokazał II kreski (tydzień po tygodniu) a dwa że pół cyklu czułam bóle pleców, jajników, brzucha jak na okres kiedy np było przed owulacją. Drugi test owu pokazał II kreski 3 stycznia, 4 już był negatywny i od niego liczę 2 tygodnie do okresu. Póki co na testach biel.
 
U nas o pierwsze dziecko nie było walki, 2 cykle i już - byliśmy nawet w szoku, że tak szybko. Przy drugim pojawiły się schody. Ogólnie to odstawiliśmy antykoncepcje i nigdy do niej nie wrócimy. Pierwsze 2 lata można wgl nie liczyć bo mąż głównie był w pracy, a nie w domu. Nasze życie wyglądało 3tyg z daleka od nad (raz 2 miesiące) i tydzień z nami. No i teraz jest 3 lata sensowniejszy starań, a tylko 2 biochemy. Przy pierwszym zostałam zlana testem, że tak się zdążą więc zmieniłam ginekologa. Po ostatnim dostała skierowania na badania i plan działania. Wydawało mi się jak i mojej ginekolog, że je plan działania wystarczy, ale nic z tego od kwietnia żadnej ciąży nie było. Pod koniec grudnia udaliśmy się do kliniki i zaczynamy grubszą diagnostykę.
Kochana, jeszcze będzie przepięknie 🥰
 
reklama
Na chwilę obecną się wszystko odwleka. Ja nie wiem, chyba to znak że to jeszcze nie czas na drugie dziecko. Żeby nie było - nie jest to pesymistyczne, tylko realistyczne 🙂
Masz oczywiście prawo być zmęczona i zrezygnowana tym wszystkim. Ty najlepiej wiesz co czujesz na co jesteś gotowa.
Ja trzymam za Was mocno kciuki. Dlatego piszę, że jeszcze będzie przepięknie. Macie siebie i się wspieracie i to jest tez bardzo ważne.
 
Do góry