reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

Dziewczyny, a jakie są Wasze staraniowe historie - jak długo próbujecie i czy macie już dzieciaczki?
pierwszy syn bez
Starań ale ze świadomością że może być, więc jak przestaliśmy „uważać” to 2c. A było tylko „O ulało mi się „ 😂 syn ma już 5 lat, żałuje że tak długo czekałam ze staraniami, jednak wcześniej nie byłam gotowa.
A teraz, 11cs, mam wodniaka jajowodu, obecnie o połowę mniejszy,
W trakcie monitoringu i planuje podejmować kroki które jak najszybciej doprowadzą do ciąży, ale nie przy naturalnych staraniach a III lub ivf.
 
reklama
Dziewczyny, a jakie są Wasze staraniowe historie - jak długo próbujecie i czy macie już dzieciaczki?
Ja nie mam dzieci. W mojej historii ciaza zatrzymana w 8tyg. Potem dlugo dlugi nic, żadnej ciąży. Starania z obecnym partnerem od 2 lat, a tak na poważnie to coś ponad rok. Za nami jedna procedura IVF, kilka stymulacji.
Zbieramy się do kolejnej procedury, w innej klinice.
💉💉
 
@aurii_orelii juz po pobraniu? Na którą jedziecie do lekarza? :)
Tak już po..czekam na wyniki. Niestety głupia ja naczytałam się w internetach o głupim zaśniadzie i teraz sram, że te przyrosty jednak za duże bo skąd bliźniaki.... Jak to mój mąż mówi, "zawsze znajdę sobie powód do zmartwień" 🤷

A lekarza mam 12:45.
 
Ja też spałam na golasa , teraz jak mamy dzieci to skończyło się spanie 😂 ale tak było najlepiej i chyba najzdrowiej
Me Too Samesies GIF
 
reklama
Do góry