reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Dziewczyny może doradzicie mi bo dziś chyba zakończyło mi się krwawienie po usunięciu CP. Wydaje mi się że dość szybko bo dzis mija tydzień, a w ten w czwartek niby miałam endometrium 9mm ale nic mnie nie boli na ten moment. Kiedy byłyście na pierwszej kontroli u gin?
Pierwsza kontrola 2 tyg po wyjściu ze szpitala a potem co tydzień lub dwa tak jak gin wyznaczyła
 
W kwestii remontu - właśnie wczoraj patrzyłam na nasze ściany i zastanawiałam się jaki kolor wybrać, bo już są zabrudzone. I nadal nie mam pomysłu na klatkę schodową, gdzie mamy białą ścianę 😅 co więcej - sama uwielbiam robić takie rzeczy - malować, szlifować, skręcać, przyklejać etc.
No dokładnie 🙈😂 uwielbiam 😍 po nocach mogę cudować, kocham efekty 😁
 
reklama
Do góry