reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Do jakich ginekologów chodzicie w Krakowie?
Rozważam zmianę swojej ginekolog, bo dochodzę do wniosku że trochę zawaliła sprawę z tą CP. Nie wiem czy słusznie ale tez nie daje mi wewnętrznie spokoju moja mutacja w homozygocie PAI, gdzie ona uważa że nie ma większego znaczenia w ewentualnym donoszeniu ciąży. Kompletnie nie wiem do kogo uderzyć żeby w razie kolejnej ciąży pozamacicznej nie zbagateliwowal sprawy i w razie wątpliwości na wczesnym etapie dobrze mną pokierował, a jednocześnie zajął się mną pod względem leczenia niepłodności. Pomimo że dotychczasowa gin finalnie doprowadziła w końcu do ciąży to jakoś po historii z błędnym rozpoznaniem straciłam zaufanie do niej.
 
Jsk wasza niedziela?? U mnie powinien dziś być okres nie wiem czemu zapisałam się 30 chyba dlatego że to 4 cykl po odstawieniu i może być jeszcze nieregularnie. Ale póki co pms mniejszy niż zawsze i już ponad tydzień zgagi. W piątek test był negatywny. I siku już od 9 odkąd wstałam byłam z 5 razy🤔
 
Mam takie pytanie do Was na rozluźnienie atmosfery :D
Czy macie coś takiego, czego nie możecie się nauczyc mimo, ze dla innych to proste?
Moze nie odróżniacie brwi od rzęs? Prawej od lewej?

Oto mój wstyd:
Nie umiem czytać znaków mniejszości i większości. Jak jest <4, to nie mogę się nauczyć, czy to jest mniejsze od 4 czy większe. Muszę się srogo nad tym zastanowić a i tak nigdy nie jestem pewna :D
Nie umiem korzystać z mapy i nic znajdować na niej. Nie mam orientacji w terenie.
Trochę na spóźnionym zapłonie , ale od czwartku nie zaglądałam na forum
Mój wstyd niestandardowy to:
Każdorazowe proszenie męża o złożenie po umyciu mojej elektrycznej maszynki do mielenia i tarcia, zawsze coś inaczej pozakładam i ostrze lata a nie mieli ,albo nie wiem jakie końcówki do czego nieraz nią rzucam ,bo nie mogę jej ogarnąć dobrze do danej czynności, niby nie ma tam bardzo wielu elementów ale jednak, wygodniej zawołać jego i niech zrobi 🤣

Z mapą mam to samo i orientacją w terenie nie za dobrze. Mam jeszcze problemy z liczeniem w pamięci, zdecydowanie team kartka i długopis, albo kalkulator😂
 
Dziewczyny, które biorą lub brały progesteron w drugiej fazie cyklu. Czy Wy miałyście jakieś skutki uboczne ? Bo mnie np. brzuch boli okresowo i mam wrażenie że jajniki, raz lewy, a raz prawy, to są takie nieregularne kłucia. Czy to może być przez progesteron?
U mnie skutkiem ubocznym brania proga dopochwowo jest mocno wzdęty brzuch, a takie kłócia naprzemienne jajników mam odkąd zaczęłam obserwować siebie i swój cykl, obojętnie czy to w cyklu z progesteronem czy też bez niego. Od czasu po owulce do okresu czuję pracę jajników.
 
Zaraz mnie piorun trzaśnie🤡 czy Wy tez tak macie, ze jak się szykujecie na jakieś wyjście to nagle sprawdzona odzywka wyglada jakby włosy były niemyte dwa dni, ulubiony podkład warzy się nagle na twarzy a mascara ląduje wszędzie tylko nie na rzęsach? 🤡
Me Too Omg GIF by Bounce

😆
 
reklama
Do góry