reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Jeździłam 😂 los się tak potoczył, że kupiliśmy klacz z dużym problemem, tydzień później doznała dodatkowej kontuzji 🙈 Doszliśmy z mężem do wniosku, że dziewczyna idzie na emeryturę (miała 4,5 roku ), wtedy była źrebna bo docelowo planowaliśmy dwa konie 🙂. Taki sposobem została nam emerytka i źrebak 😂 nie było na czym jeździć 🙂. 1,5 roku temu musieliśmy uśpić tą klacz, bo nie była w stanie chodzić na jedną nogę (skomplikowany temat) i w ramach przypływu odpowiedzialności i genialnych pomysłów puściliśmy wici, że szukamy młodego konia, może być odsadek. Ważne, żeby był rudy, malowany i miał silne rasy w genach (mąż jest wysoki i ciężki). Tak dostaliśmy zdjęcie Enjoy i szybko jechaliśmy oglądać kobyłkę. Wtedy nasza Velvet (Wacik) miała 2,5 roku, a Ruda 1,5 roku 😂. I zamiast emerytki i przedszkolaka wyszły nam dwa przedszkolaki 😂. W tym roku Velvet kończy 4 lata i idzie pod siodło to wróci temat jazdy konnej 😂 a za rok ruda i mam nadzieję powróci temat wspólnych terenów 😁 bo oboje z mężem jeździmy. Kiedyś planowaliśmy zjeździć trochę Polski wierzchem ale nam zawsze wyjdzie jakaś niespodzianka 🙈

Wszystko przed Tobą.
Dla mnie to jest taki piekny sport, taki no nie wiem, z taką klasą.
W ogóle konie wg mnie są takie dostojne, poważne, tajemnicze.
Super, naprawdę:)
Moja mama miała 55 różowe urodziny 😂😂😂 wszystko w motywie różowego złota ale dziewczęco, baletnice, balony z konfetti.
Najlepsze było to, że akurat wtedy wieźliśmy moim rodzicom przyczepkę obornika (koński najlepszy do ogródka 😂 co tam jechać z gównem przez pół Polski 😂😂😘), wielkim konarem dla mojej mamy do ogrodu (umocowanym na tym oborniku) i całym bagażnikiem różowych gadżetów na urodziny mamy. Z całym ekwipunkiem zatrzymała nas policja do kontroli 😂 patrząc na ten konar nie dziwi 😂. Ich mina jak mój mąż kolejno opowiadał, że tu obornik koński dla teściowej, tu konar do ogrodu, oczywiście pokazać czy bagażnik się otwiera przy ładunku....ooo a tu rzeczy na różowe urodziny teściowej 😂 Dziwne, że się nie opluł ze śmiechu 🙈 szybko kazali nam jechać dalej i pozdrowić teściową 😂
Się uśmiałam 😂😂😂
 
Dziewczyny, coś się dzieje.. 🥹🥹 6dpt, jutro beta.
 

Załączniki

  • IMG_6865.jpeg
    IMG_6865.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 245
reklama
Do góry