reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Helloł, jak tam nocka?

U mnie spoko - pobudka po 3 i teraz.
Z tym, że po tym jak napisałam Wam, że Lilka już śpi to się obudziła jeszcze ze 2 razy, ale przed 23 już spała :-D
No i puściłam się w końcu z mężem :p
Ofkoz Lilka musiała się w trakcie obudzić, ale na szczęście już kończyliśmy :p

Sąsiadka poszła zapisać do lekarza swoją córkę i przy okazji Tymka.
O 6:50 napisała mi, że jest 8 w kolejce.
Ciekawe od której stoi pierwsza osoba...
 
Ostatnia edycja:
Jezyk cudne chłopaki :-)

Alecta i co udało się w końcu bzyknac starego? :-D o widzę że tak to gratki pierwszego razy :-D
:p

Nulini super z becikowym! Ja nadal czekam... Od 5 lutego :-/ a ty ile czekałas?


Laydeek ryknąć na starego porządnie!


A Alicja wczoraj mi pierwszy raz płakała bo ją brzuszek bolał :-/ ale na szczęście po 30 min poszła kupa i zasnela moja kruszyna i rano już mnie uraczyla pięknymi uśmiechami :-D
 
No my też mamy już pierwszy raz za sobą. Od poniedziałku :p

Femme- to długo czekasz z becikowym. Ja zlozylam w poniedziałek i za tydzień w piątek już było.

Alecta- a jak się Tymko czuje?

U nas noc super. Zasnął przed 21. Pobudka kolo 3 i potem o 6. I teraz leży a my się sxykujemy na wielka wyprawę ;)
 
Jak Jagoda w końcu zasneła o tej 22 to pobudka dopiero o 4 i teraz zaczyna już stekać.wiec sie wyspałam.zastanawuam sie czy te problemy brzuskowe ti nie jest nietolerancja laktozy...bo na 2 sniadanie zjadłam wczoraj musli namleku i może po tym tak wieczorem cierpia£a...spróbuje nie jeść przetworów mlecznych i kupie ten delicol...mam nadzieje że to nie to bo ja bez mleka to słabo...jade dzusiaj na fitness z dziećmi,zobaczymy.
 
Suseł, to chyba byłoby późno by ją bolał brzuszek wieczorem po czymś co zjadłaś rano.





A mi się od ponad 2 miesięcy nie udało pobzykac z M

Jest coś do zagęszczenia mleka co się podaje do buzi przed karmieniem?
 
Ostatnia edycja:
Jeżyk, dzięki na razie wydaje się, że już lepiej trochę.
Nadal brzydko kaszle, głównie z rana, ale jak na razie brak temperatury.
Wczoraj w ciągu dnia miał 37,7, ale sama mu później przeszła.

Kuźwa Nikola mi Lilke obudziła :wściekła/y:
Nie mam siły czasem na tą dziewuche
 
reklama
Do góry