reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Najważniejsze chyba jest właśnie to wsparcie :) i prawda z tym podejściem myślę że gdyby sie tak nie przeżywało to może by się szybciej udalo:) kilka dni temu bliska mi osoba powiedziała że im bardziej się na to czeka tym bardziej się nie udaje :/

Slonce, tylko jak tu nie przeżywać, nie myśleć.. ? Żeby tak dało sie wyłączyć umysł... Ja np. non stop sie zastanawiam czy zaskoczyło czy nie. Do tego ten bokach brzuch i jajniki... To nie pomaga. A od wczoraj wydaje mi sie, ze piersi sie powiększyły i stały sie wrażliwe. 🙈🙈🙈🙈 Przecież to nawet za wcześnie... (18dc). Glupieje, ale ja zawsze bylam panikara i pesymistka.
 
reklama
@Sara176 faktycznie jeszcze za wcześnie myślę że nie ma co jeszcze wariowac. Jeśli chodzi o te piersi to powiem szczerze że ja w życiu takich nie miałam były tak napuchniete ale to chyba sobie uroilam i dlatego widziałam te wszystkie objawy. Zastanawiam się bo coś jest chyba nie tak z moją miesiączka :/ zazwyczaj 4-5 dni trwa a teraz 1 dzień okropny ból mdłości słabo chwilami myślałam że jestem w innym świecie 2 dzień delikatne klucie i prawie brak miesiączki 3 dnia to już praktycznie nic jakby jej nie było. Dzisiaj jest 4 dzień zobaczymy czy wróci bo czasem tak było ale wydaje mi się to strasznie dziwne.
 
@Sara176 faktycznie jeszcze za wcześnie myślę że nie ma co jeszcze wariowac. Jeśli chodzi o te piersi to powiem szczerze że ja w życiu takich nie miałam były tak napuchniete ale to chyba sobie uroilam i dlatego widziałam te wszystkie objawy. Zastanawiam się bo coś jest chyba nie tak z moją miesiączka :/ zazwyczaj 4-5 dni trwa a teraz 1 dzień okropny ból mdłości słabo chwilami myślałam że jestem w innym świecie 2 dzień delikatne klucie i prawie brak miesiączki 3 dnia to już praktycznie nic jakby jej nie było. Dzisiaj jest 4 dzień zobaczymy czy wróci bo czasem tak było ale wydaje mi się to strasznie dziwne.

Wiesz co ja tez zwykle mam 4-5 dni. Na poczatku plamienie, później czasem kilka h nic, a 2 i 3 dzien to masakra: mdłości, bol brzucha, jajników, pleców, słabo mi. Czasem boje sie iść do sklepu żeby nie zemdlec, chociaż nigdy mi sie to nie zdarzyło. U Ciebie to jest naprawdę dziwne.... Konsultowalas to z kimś?
 
Jeszcze nie, ale pamiętam że jakieś pół roku temu jak też myślałam że jestem w ciąży to też ta miesiączka była dziwna tzn jakby samo plamienie więc może to wszystko w głowie. Umowie się na kontrolę do ginekologa i przy okazji zrobię te wszystkie badania
 
Podwyższone hcg możesz mieć tylko w ciąży lub gdy zazywasz leki lub bierzesz zastrzyki z tym hormonem. Jeśli nie zazywasz żadnych tabletek ani zastrzyków z tym hormonem to mogła być to ciąża. Ale czasami sie zdarza że ma się okres w ciąży a powtarzałas betę może? Czy tyłka ta jedyna robiłaś co wyszło ponad 5?
W ciąży na pewno nie jestem bo okres był bardzo obfity. Myślę, czy to faktycznie nie było wczesne poronienie stąd druga kreska i wyższe hcg. Bete zrobiłam wtedy tylko raz, ale dałaś mi do myślenia i dziś rano skoczylam powtórzyć:) Wyniki po poludniu. Co prawda minął już ponad m-c ale chce sprawdzić czy poziom będzie teraz niższy (doczytałam że podwyższone hcg to nie tylko objaw ciąży ale i m.in. nowotworu ).
Takie trochę niedyskretne pytanko-czy 1994 to Twój rocznik? Bo napisałaś że 7 lat starań za Wami dlatego mnie to zdziwiło że taka młodziutka jesteś.
 
W ciąży na pewno nie jestem bo okres był bardzo obfity. Myślę, czy to faktycznie nie było wczesne poronienie stąd druga kreska i wyższe hcg. Bete zrobiłam wtedy tylko raz, ale dałaś mi do myślenia i dziś rano skoczylam powtórzyć:) Wyniki po poludniu. Co prawda minął już ponad m-c ale chce sprawdzić czy poziom będzie teraz niższy (doczytałam że podwyższone hcg to nie tylko objaw ciąży ale i m.in. nowotworu ).
Takie trochę niedyskretne pytanko-czy 1994 to Twój rocznik? Bo napisałaś że 7 lat starań za Wami dlatego mnie to zdziwiło że taka młodziutka jesteś.
Tak to mój rocznik. Zaczęliśmy się starać bardzo szybko w 2010r poznałam swojego obecnego męża a od 2012 roku zaczęliśmy się starać o dzidziusia. Udawało się ale mam za sobą 4 straty.

Co do okresu w ciąży to jestem tego przykładem. 2 razy w ciąży miałam normalny okres ale nie przez to poronilam. 3 ciąże miałam 14 tygodni i przez te 3 miesiące normalna miesiączka i o tej ciąży dowiedziałam się przez przypadek bo miałam kontrolę u gin gdyby nie to to bym nie wiedziała że jestem w ciąży. Ale niestety dzidzius nie przetrwał.
 
Straszne, 4 straty :( Wspolczuje Wam bardzo. A czy wiadomo skąd te poronienia?
Co do miesiaczki, to ja tez mialam plamienie bedac w ciązy (mam 14 miesiecznego synka), ale bylo o wiele bardziej skąpe niż normalny okres i trwalo krocej- kolo 4 dni,a normalnie az 7-8. W ciązy tym razem na pewno nie jestem bo jestem w trakcie owulacji:)
 
reklama
Czyli też masz takie bolesne miesiączki? Bierzesz jakieś leki?

Tak, mam strasznie bolace, ale taka chyba moja natura. Moja mama i jej siostra tez przez to przechodziły. Obie również miały mięśniaki i dlatego tez sie tego obawiam. 😠

@Wimi idz, idz koniecznie. Lepiej to sprawdzić dla własnego spokoju. Mówi to ta, która lekarzy unika jak ognia 🙈🙈🙈
 
Do góry