reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Zastanawiam się czy warto pójść do lekarza po skierowanie na te wszystkie badania czy lepiej odrazu prywatnie i dopiero z wynikami się zgłosić.
 
reklama
Wiesz co ja robiłam wcześniej sama bez skierowania bo czasu nie chciałam tracić 😊 bo wiem ze u mnie przeciagneloby się to w czasie😊
 
Racja... lekarze często mówią ze do roku czasu starań to norma a dopiero później zastanawiają się czemu nic z tego. Ja nauczona już trochę doświadczeniem i ze wiedziałam co będzie poszłam na wizytę do lekarki z badaniami które sama zrobiłam (weszłam na stronę i po kolei jak leciało te które trzeba zrobić przed ciąża) tak żeby czasu więcej nie tracić. [emoji4]
Otóż to. Ja nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem podejścia lekarzy. Zamiast się cieszyć że kobiety chcą dzieci to jeszcze większość olejwaja i nie widza problemu.
 
To pewnie tak zrobię :) a powiedzcie mi jak wasi partnerzy, mężowie? Też tak przeżywają? Jakie mają podejście?
 
To pewnie tak zrobię :) a powiedzcie mi jak wasi partnerzy, mężowie? Też tak przeżywają? Jakie mają podejście?
Mój mąż jak się staraliśmy to pytał kiedy co i jak. Nawet jak mi się nie chciało to mówił że chociaż na parę minut [emoji23]u niego nie było czegoś takiego ze mu się nie chciało nawet jeśli mu mówiłam że musi odpocząć bo jest tylko człowiekiem a nie robotem i maszyna w łóżku to mi odpowiadał, że samo się nie zrobi.

A co do testowania po tych staraniach to miał takie podejście jak ja. Że jak ma być ciąża to i tak będzie i nie trzeba robić setki testów ciążowych bo to bardziej nas dolowalo. I w 7 lat starań zrobiłam może z około 15 testów tylko.
 
Mój przeżywa moje wizyty u lekarza😊 ale co najlepsze zawsze potrafi pocieszyć ze nie ważne w ile czasu ale on wie ze się uda i nam wkoncu 😊 a co do takich co miesięcznych cykli to nie wypytuje nic ale dlatego ponieważ nie chce się nakręcać 😊 i tu mi się jego podejście podoba czego czasami brakuje mi odnośnie tego nakręcania się 😜
 
Mój przeżywa moje wizyty u lekarza[emoji4] ale co najlepsze zawsze potrafi pocieszyć ze nie ważne w ile czasu ale on wie ze się uda i nam wkoncu [emoji4] a co do takich co miesięcznych cykli to nie wypytuje nic ale dlatego ponieważ nie chce się nakręcać [emoji4] i tu mi się jego podejście podoba czego czasami brakuje mi odnośnie tego nakręcania się [emoji12]
Mój się wogule nie nakręcal. Ja miałam czasami tak że że miałam cykle gdzie się nakrecalam ale zdarzało się tylko sporadycznie. Tłumaczyłam sobie to tak że sex był zrobiłam wszystko co mogłam teraz pozostaje czekać czy się udało czy nie.
 
Najważniejsze chyba jest właśnie to wsparcie :) i prawda z tym podejściem myślę że gdyby sie tak nie przeżywało to może by się szybciej udalo:) kilka dni temu bliska mi osoba powiedziała że im bardziej się na to czeka tym bardziej się nie udaje :/
 
Najważniejsze chyba jest właśnie to wsparcie :) i prawda z tym podejściem myślę że gdyby sie tak nie przeżywało to może by się szybciej udalo:) kilka dni temu bliska mi osoba powiedziała że im bardziej się na to czeka tym bardziej się nie udaje :/

Napewno gdyby mężczyźni rodzili dzieci szybciej zachodzili by w ciąże niż my kobiety 😂
 
reklama
Dzien dobry Dziewczyny.
Co tu taka cisza? Trzeba troche rozkrecic ten wątek. 😁

Doradzcie mi proszę jaki kwas foliowy najlepszy? Ten klasyczny bedzie ok czy cos z wyższej polki? 🤔 Bierzecie dodatkowo jakies witaminki?
 
Do góry