reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Ja również dołączę. Miesiączka ma przyjść w środę ale liczę ze jej nie będzie zwłaszcza ze bolą jajniki szybciej niż na @
 
reklama
Hej dziewczyny 😊
Dołączam do was ze staraniami. Ale póki co czekam na okres żeby zacząć stymulację z lamette z powodu złego endometrium i brak owulacji. Jednakże czekam na wasze pozytywne testy 😊
 
Ja będę z Wami dłużej, my starania - takie jednorazowe- chcę bardziej w okolicy lipca przeprowadzić żeby ewentualnie w kwietniu rodzic. Tak sobie wymyśliłam. Teraz jakaś dłuższa suplementacja, zadbanie o siebie i zobaczymy czy się uda.
Macie dzieci?
 
Hej dziewczyn,
Chciałabym do was dołączyć, bardzo pragnę dziecka i obawiam się że coś jest nie tak, wszystkie wyniki badań są jak najbardziej ok, moja ginekolog uważa że wszystko jest dobrze tylko się starać i nie nakręcac. Więc właśnie z tym nakręcaniem się jest problem :( może przejdę do rzeczy... Mam cykle 28-31dni wcześniejsze 28 ostatni 30 dni wspolzylismy z partnerem w dni pladne okolice owulacji, jakiś tydzień temu zaczęłam zauważać zmiany tzn bóle podbrzusza takie jakby skurcze, napuchniete piersi a nawet dwudniowe przeziębienie oczywiście w głowie zaczęła rodzic się nadzieja ze to na pewno ciąża. Starałam się nie cieszyć za wcześnie zwłaszcza że jakoś przechodziły te bóle piersi ok tylko chwilami widziałam że są napuchniete i co jakiś czas takie ciągnięcia w dole brzucha wczoraj częste bieganie do WC i gorąco bardzo gorąco. Kupiłam test, dzisiaj jest 29 dzień cyklu (kalendarzyk pokazuje miesiączkę na jutro) nie wytrzymałam i rano jak tylko się przebudzilam na pierwszą toaletę zrobiłam test - jedna kreska :( później obudził mnie straszny ból brzucha pomyślałam pewnie miesiączka ale nic do tej pory nie ma jakieś klucie chwilami. Jestem załamana to już kolejny raz takie objawy i ten sam stan boję się że jutro dostanę miesiączkę a tak bardzo tego nie chce. Czy za wcześnie zrobiłam test? Czy jest jeszcze nadzieja? Ja już chyba zaczynam się poddawać mam powoli dość popłakałam się z jakiejś blachej sprawy. Partner chyba nie podejrzewa że tak to przeżywam a ja już chyba nie mam nadziei że się uda :(
 
@Wimi wydaje mi się ze test mógł nie wykryć jeszcze ciąży. Najlepszym rozwiązaniem będzie test z krwi😊 i tak lekarka miała racje żeby się nie nakręcać 😊 ja widziałam swoje objawy ciąży a w ciąży jak się później okazało nie byłam 😊 który cykl starań?
 
@Invicta nie staramy się jakoś że co miesiąc pilnowanie kiedy owulacja i do dzieła bo chyba bym oszalała, jestem nie cierpliwa i jak tylko czuje jakieś inne objawy niż przed miesiączka to odrazu swiatelko a może tym razem się udało i za każdym razem to samo miesiączka przychodzi :( teraz było jakoś inaczej nawet czuje taki napuchniety brzuch muszę rozpinac spodnie :/ po tym porannym teście stwierdziłam że poprostu znowu sobie wmowilam ciąże i jeśli do czwartku nie będzie okresu to zrobię test z krwi
 
Wimi, wiem, że ciężko, ale nie smutaj... Głowa do góry. Tyle już się naczytałam, że wiele kobiet zachodzi dopiero wtedy, kiedy sobie odpuszcza i przestaje się starać, ale jak to zrobić? Nie wiem. Jeszcze nie wiem. Pozdrawiam Cię 😊
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) tłumacze sobie ze może poprostu to Jeszcze nie czas na maleństwo. I właśnie jak to zrobić żeby odpuścić? Wydaje się nie możliwe :p
 
Do góry