reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Ja już powiedziałam sobie ze nie będę sobie wmawiać dopóki nie zacznie się spóźniac miesiączka bo widzę że te wszystkie objawy które mogą przepowiadać ciąże u mnie przepowiadaja bardzo bolesna miesiączkę :( tylko nie jest to proste żeby się nie nakręcac i o tym nie myśleć. A czytałam że jest 30-40% właśnie poronien samoistnych o których nawet nie wiemy.
 
reklama
Ja już powiedziałam sobie ze nie będę sobie wmawiać dopóki nie zacznie się spóźniac miesiączka bo widzę że te wszystkie objawy które mogą przepowiadać ciąże u mnie przepowiadaja bardzo bolesna miesiączkę :( tylko nie jest to proste żeby się nie nakręcac i o tym nie myśleć. A czytałam że jest 30-40% właśnie poronien samoistnych o których nawet nie wiemy.

Dokładnie tak. Kiedyś rozmawialam z jednym ginem i powiedział mi, ze wiele kobiet nawet nie wie, ze bylo w ciąży.... Nierzadko po prostu dochodzi do poronienia w bardzo wczesnym etapie 🙁.
 
To może i ja się dolączę :) Starania od 3 m-cy, wiec stosunkowo niedlugo, ale człowiek i tak sie frustruje.. Probowalyscie oleju z wiesiołka? Duzo osob poleca na poprawę śluzu szyjkowego, ktory ulatwia zapłodnienie ale ja to raczej sceptyczna jestem :) Olej lniany ponoc dziala podobnie
 
To może i ja się dolączę :) Starania od 3 m-cy, wiec stosunkowo niedlugo, ale człowiek i tak sie frustruje.. Probowalyscie oleju z wiesiołka? Duzo osob poleca na poprawę śluzu szyjkowego, ktory ulatwia zapłodnienie ale ja to raczej sceptyczna jestem :) Olej lniany ponoc dziala podobnie

Hej 🙋😘
Ja sie nt oleju nie wy powiem, bo nie probowalam. Czytałam, ze wiele dziewczyn stosuje i sobie bardzo chwali.. 🤔

3 miesiące starań to bardzo krótko, ale rozumiem, ze sie wkurzasz. Ja dopiero 1 i pewnie jak okaże sie, ze nic z tego to bedzie rozczarowanie. Kiedys wydawało mi sie, ze "zajście" jest takie proste, chwila i juz bobas... 😋
 
Ja też nie próbowałam olejku więc nic nie mogę powiedzieć:/ mam pytanie czy macie regularne cykle tzn czy zawsze wiecie kiedy zaczęła sie owulacja? Bo u mnie to różnie czasem widzę że to już a czasem mam wrażenie jakby wogole jej nie było nie wiem jak to rozgryzc. Myślalam o mierzeniu temperatury ale z moim slomianym zapałem szybko o tym zapomnę :p
 
Ja też nie próbowałam olejku więc nic nie mogę powiedzieć:/ mam pytanie czy macie regularne cykle tzn czy zawsze wiecie kiedy zaczęła sie owulacja? Bo u mnie to różnie czasem widzę że to już a czasem mam wrażenie jakby wogole jej nie było nie wiem jak to rozgryzc. Myślalam o mierzeniu temperatury ale z moim slomianym zapałem szybko o tym zapomnę :p

Moze odpowiem jak to jest u mnie. Od zawsze miałam regularne cykle - 29-30. W ok. 13-15 dc mam owu. Bola jajniki, zmienia się śluz, czasem odczuwam mdłości. Po prostu wiem, ze to TE dni.
 
reklama
Ja właśnie obserwuje śluz tylko czasem chyba próbuje mnie oszukać bo jest jakiś inny :pp

Skąd ja to znam... 🙈 Przepraszam, ze tak wprost napisze, ale inaczej sie chyba nie da... Zawsze przez kilka dni bylo go dużo, lepki, jak to dziewczyny określają konsystencja "kurzego białka". W tym cyklu, w 13 dniu (niedzuela) tylko jeden dzień. Dodaj, ze akurat byl to dzień przytulanka. Od tego momentu odczuwalny bol jajników i klocie w dole brzucha, a śluz "bialawy". 🤔 Juz zglupialam. Co sadzicie?
 
Do góry