reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

U mnie wczoraj test owu pozytywny [emoji2356][emoji2356]
Dzisiaj 26dc i biel
Cykle 31d

Czyli wynika z tego, ze owulacje masz w 26 dniu cyklu?
Powiem wam szczerze, ze ja tych testów owulacyjnych nie robię. Człowiek się tylko niepotrzebnie nakręca ☺️ Najlepiej co 2 dzień się przytulać, a owulacji na pewno się nie przeoczy
 
reklama
Czyli wynika z tego, ze owulacje masz w 26 dniu cyklu?
Powiem wam szczerze, ze ja tych testów owulacyjnych nie robię. Człowiek się tylko niepotrzebnie nakręca ☺ Najlepiej co 2 dzień się przytulać, a owulacji na pewno się nie przeoczy
Testy owulcyjne od 10dc mam pozytywne
Ja je robię ostatni raz...
 
U mnie testy owulacyjne też wariowały, nawet te Clearblue Dual, pomimo super opini jeden test pokazywał płodne, drugi z tego samego moczu dawał wynik negatywny. Niepotrzebne nerwy, stres i pieniądze wyrzucone w błoto.
 
Cześć dziewczyny.
U mnie testy też dziwnie wychodzą więc nigdy nie wiem kiedy mam owulacje ale my przytulamy się zazwyczaj codziennie podczas dni płodnych więc powinno zaskoczyć a jednak nic :(
 
Piszecie o tsh, że najlepiej mieć w granicach lub poniżej 1. Czy mając 1,45 powinnam udać się do lekarza w celach obniżenia? Od 7 miesięcy staramy się i nic... Może to ma jakiś związek z tym?
 
Piszecie o tsh, że najlepiej mieć w granicach lub poniżej 1. Czy mając 1,45 powinnam udać się do lekarza w celach obniżenia? Od 7 miesięcy staramy się i nic... Może to ma jakiś związek z tym?
Wynik masz super. Nie ma co obniżać i to napewno nie jest powodem twoich nie powodzen zachodzenia w ciążę.
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test, wyszedł negatywny. Ale miesiączki nadal brak.. idzie oszaleć człowiek tak niecierpliwy. :) Już wolałabym żeby przyszła i chociaż wiadomo o co chodzi :)
 
reklama
Do góry