reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Majka dawaj na nasz wątek
Gratulacje Pipko [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Daj znać potem jaki miałaś poród i pokaz nam tu mała gwiazdę !!!!!!! [emoji307][emoji307][emoji307][emoji307][emoji320][emoji323][emoji322][emoji166][emoji166][emoji166]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Majka gratulacje [emoji253][emoji253][emoji253][emoji253]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Hej :*
Bumek jestem jestem tylko weny brak. Czytam co u Was cały czas i kibicuję każdej z osobna.
Ja już czekam na rozwiązanie, bo nie ukrywam lekko mi już nie jest. Z lekarką dogadać się nie mogę, miałam mieć cc, ona coś zmieniła front i upiera się na sn i tak.... pogadamy niby na kolejnej wizycie 23.06 i niech już się decyduję, bo to jej niezdecydowanie idzie mi na łeb.
 
Tęczowa mam nadzieje, ze sie babka zdecyduje
Końcówka najgorsza i strasznie stresująca [emoji34]
A czemu miałaś mniec cesarkę ??? Jeśli możesz sn to lepiej jak dla mnie No ale jeśli masz jakieś przeciwwskazania to niech już decyduje konkretna datę to sie przygotujesz psychicznie .


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
powiem Wam, że psychicznie przygotowałam się na to cc, bo tak było mówione kupę czasu temu. Nie jestem fizycznie gotowa na sn :/ gdybym choć wiedziała, że "może" jednak sn to chodziłabym chociażby na jakieś delikatne ćwiczenia, joga czy ćwiczyłabym z fizjoterapeutą jeśli by mi pozwolono, a tak moje ciało nie jest do tego przygotowane i szczerze boję się takiego wysiłku przy sm .
 
reklama
Majka gratulacje! Czekamy na info i zdjęcie księżniczki!

Mania super, że wracasz do starań! Oby szybko poszło.

Tęczowa ale brzuś cudny! Bardzo zgrabnie wyglądasz:-) no lada moment zaczniemy odliczanie do narodzin kawalera! Trzymam kciuki za szybki poród jaki by nie był czy CC czy SN. Mnie każdy w szpitalu wróżył cięcie, a urodziłam SN w 3 godzinki:-)
 
Do góry