reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Funia jesteśmy z Tobą
[emoji8][emoji110]️[emoji110]️


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
@Aschlee25 pamietasz jaki mialas wymiar?moj ma chyba 2,9x1,5 cm
Jakie mialas zalecenia i kiedy Ci sie wchlonal?
Moj od ostatniej wizyty wydaje mi sie wiekszy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja bym te clo od nuri wzięła na 2 cykle po 1 tabl d 5dc.
1 w tym cyklu porcja a druga po endo , zawsze to 2 szanse a nie jest to wcale przekreślone , ze z wyższym tsh nie zajdziesz [emoji6]

Carmen no i za każdym paw , wiec mi na sama myśl juz paskudnie...

Funia ważne , ze bije serduszko ! Lez i pachnij [emoji4]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 24t0d [emoji594]
 
W sumie Nuria możesz mniec clo na 2 cykle
Ryzyk fizyk
Bzykaj sie, nic nie obserwuj odpręż głowę i będzie git . A my będziemy trzymały zaciśnięte łapki .



Bum tragedia ze stale wymiotowałas
Mnie po tym cholerstwie strasznie mdlilo.
Teraz mam inny problem bo stale kicham przez alergie, schodzą mi gluty po gardle i jak je czuje to często gęsto tak puszczam pawia.... wiec w tej ciąży tez widze marnie

Chyba pozostaje mi sie modlić, aby nie puścić pawia.


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Bum tabletek jest wszystkich 10. Ale pojde do endo to zapytam czy mi przepisze od razu

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie lekarz zawsze przepisuje po 1 tabletce dziennie przez 5 dni, ja bym nie ryzykowała z dwoma tabletkami dziennie bez monitu, zwłaszcza ze nie wiesz jak Twój organizm na nie zareaguje

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Funia 3.1x2.8 ja mialam wtedy kategoryczny nakaz lezenia.Zakaz dzwigania ciezszych rzeczy niz torebka cukru bo mowl ze bedzie rosl. Bardzo dlugo byl ale wchlonal sie ok 4 mies bo od tego czasu dopiero juz go nie wpisywali w karte ciazy.
 
Nuria ja też bym to podzieliła na 2 cykle. Ale nie ryzykowałabym też brania już bo przy takim TSH może być problem z zagnieżdżeniem ...to Ci nawet na staraczkowym napiszą.
 
reklama
Do góry