reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Majka:o Gratuluję !!!! Już tylko Tęczowa i ja :D następna :)
Koniecznie do Nas właź na wątek jak się pozbierasz :) I foty obowiązkowo !!!

Tęczowa <3
piękny brzuś na wybuchu :) A co ta lekarka taka zmienna ?

Mania trzymam kciukasy!

Dżoł, kurde kiedy test ?

Funia ...super, że nie plamisz ...oby tak dalej :)
Dorcia, mówiłaś w robocie o ciąży ?

Tynka <3 <3 Ale ten mój zięć przystojny !!!!!
 
reklama
Majka:o Gratuluję !!!! Już tylko Tęczowa i ja :D następna :)
Koniecznie do Nas właź na wątek jak się pozbierasz :) I foty obowiązkowo !!!

Tęczowa <3
piękny brzuś na wybuchu :) A co ta lekarka taka zmienna ?

Mania trzymam kciukasy!

Dżoł, kurde kiedy test ?

Funia ...super, że nie plamisz ...oby tak dalej :)
Dorcia, mówiłaś w robocie o ciąży ?


no Nessi napięcie rośnie i kolejka się kurczy :D
a ta lekarka to chyba czeka na łapówkę :/ albo nie wiem co... ponoć twierdzi, że moja kondycja fizyczna przy sm jest wręcz cudowna a cc robi się jak pacjentki niedomagają :/ o tyle dobrze, że na skierowaniu napisała, że mam przeciwskazania do przeciągającego się porodu i mają mi pomóc w możliwe jak najszybszym porodzie

Tynka może i ja urodzę tak szybko i sprawa sama się rozwiąże ;), byle bym dojechała do szpitala bo mam 60 km do szpitala !
 
no Nessi napięcie rośnie i kolejka się kurczy :D
a ta lekarka to chyba czeka na łapówkę :/ albo nie wiem co... ponoć twierdzi, że moja kondycja fizyczna przy sm jest wręcz cudowna a cc robi się jak pacjentki niedomagają :/ o tyle dobrze, że na skierowaniu napisała, że mam przeciwskazania do przeciągającego się porodu i mają mi pomóc w możliwe jak najszybszym porodzie
No tak, jak nie bardzo wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o $$$$$$. Kochana polska służba zdrowia. Lekarka u której poprzednio prowadziłam pierwszą ciąże, 1 poronienie i stratę bliźnięcia to miała wyje***ane na mnie za przeproszeniem- po poronieniu mnie olała. A w trakcie porodu uznała, że mnie nawet nie zna heh :)
 
taa uwielbiam ich podejście...
niech będzie jak ma być, byle Mały urodził się cały i zdrowy, a ja jakoś dam radę ze wszystkim.
Wszystko jest zwykle jest pod znakiem zapytania, więc uznaliśmy z mężem, że nie ma co czekać i zarezewowaliśmy dla niego bilet do Polski na 28.06 do 15.07 to jedno mnie bardzo cieszy i jego wsparcie tu na miejscu da mi wiele siły
 
Carmen ja z mala 4x robilam i ani razu nie przyjęła mi sie po 30mim od wypicia paw - boje sie trochę teraz znow...

Nuria a na ike cykli masz clo 1?

Majka gratulacjeeeee [emoji171][emoji169][emoji172]

tęczowa no rozwiązanie tuz , tuz [emoji4][emoji4] no ja bym ich chyba pozabijala jakby mi mowili cc , cc a tu nagle sn , dobrze , ze mam w karcie juz wpisane , ze mam miec porod cc .

A po Nessi szybko ja [emoji23]




[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 24t0d [emoji594]
 
Nuria masz 10 tabsow bo ja brałam jedna rano ( chyba przez posiłkiem) i druga brałam po jedzeniu wieczorem spać bo raz miałam parosekundowa karuzele, a tak to czułam sie Ok.

Bum 4 razy piłaś .. wow


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry