reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Witajcie

Napisałam posta i mi wcięło [emoji19]

Nessi trzymam kciuki [emoji110]

Rozumiem nerwy, ale pozwólmy sobie nawzajem na subiektywne opinie i prawo do wyrażenia własnego zdania i nie odbierajmy ich jako atak...
Niestety pisane słowa odbiera się często inaczej...

Nie wiem co miałam jeszcze bapisać...[emoji19]



*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hmm cykle mam regularne ... tylko ta prolaktyna ... [emoji57] za niecaly miesiac mam wizyte u endo- gin, moze podpytam i wtedy odkupie od Ciebie. Bo zebym nie pogorszyla sobie... [emoji53]


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
 
Agnesis dostane w aptece cos na obnizenie prolaktyny? Oczywiscie bez recepty [emoji41] niby mam w normie (497) a norma od 108 do 550. No ale jednak duzo...


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
Mnie przy podobnej prolaktynie ginka przepisała bromergon
Ale planuje po skonczeniu opakowania kupić castagnus [emoji16]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Dzol bez recepty nic innego nie ma. A castagnus nie powinien namieszać, tylko najlepiej nie zaczynać brania w środku cyklu gdzies.


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Hejka
Tak się wczoraj fatalnie czułam, że aż się poryczałam na wieczór. Chyba ciśnienie niskie bylo:-/

Nessi ja od 12 tc w pracy super detektorem próbowałam znaleźć tętno młodego i nic. Dopiero w 14-15 tygodniu mi się udało i to też po wielu próbach często.
Kłótnie w niczym nikomu nie pomogą i szkoda taki fajny i zgrany wątek psuć.
 
Nessi u mnie na czerwcówkach dużo dziewczyn miało problem żeby znaleźć może jest za wcześnie a może nie możesz ucelować. Posiedź nad tym jeszcze, spróbuj za godzinkę.

Agnesis ja byłam na sztuce kochania i dupy mi nie urwało. Mąż momentami się nudził. Fajny film do obejrzenia ale do kina chyba będę chodzić na horrory albo mega komedie. Nie żebym obrzydzała ale takie jest moje zdanie ;)

Nuria przespałam się i reanimowałam. Kochana idę jak burza pierwszy raz od kilku dni hehehe
 
reklama
Do góry