reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nessi nie denerwuj się, Bum nie miała nic złego na myśli przecież. Każda z Nas trzyma za Ciebie kciuki i się martwi po prostu. ;)
 
reklama
a czy coś takiego napisałam ?
Słuchaj lekarza tak jak kazał , napisałam tylko co ja myślę , że ja bym już dawno była na IP.
Sama pisałaś , że na wrześniówkach dziewczyny umieją uchwycić tętno dziecka już a ty nie i się zmartwiłaś , więc napisałam , że lepiej to chyba od razu skontrolować na IP.
Masz rację Bum ...pojadę do szpitala ..zrobię jak radzisz, masz wiedzę, wiesz lepiej. W sumie dziwne, że mnie gin do szpitala nie kładł a raczej dwóch bo do dwóch chodziłam wcześniej już od samego początku jak krwawiłam plamiłam. Może powinnam im dać namiar na Ciebie ...dobrze radzisz. Wybacz Oj, i usg ostatnie miałam w szpitalu i mnie na oddział nie chcieli ,,, ...
 
Masz rację Bum ...pojadę do szpitala ..zrobię jak radzisz, masz wiedzę, wiesz lepiej. W sumie dziwne, że mnie gin do szpitala nie kładł a raczej dwóch bo do dwóch chodziłam wcześniej już od samego początku jak krwawiłam plamiłam. Może powinnam im dać namiar na Ciebie ...dobrze radzisz. Wybacz Oj, i usg ostatnie miałam w szpitalu i mnie na oddział nie chcieli ,,, ...
weź się nie spinaj , chyba każdy ma prawo napisać to co myśli .
 
Nessi tylko sie nie denerwuj, przeciez Bum nie chciala Cie urazic. Napisala swoje zdanie, co ona by zrobila na Twoim miejscu i tyle. Ja zrobila bym tak samo.
Ty zrobisz jak uwazasz.
My wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie i za dziecko.


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi tak co nie będzie powtórki , że się zaraz obrazisz i polecisz na drugi wątek bo przecież nic złego nie napisałam.
I tak jak napisałam oby było wszystko ok , nie wiesz kiedy może być za późno , wiem co pisze bo mi dziecko by zmarło przy porodzie - słuchałam lekarza .
Powodzenia i trzymam kciuki !
 
Hallo !!! Spokój tu !

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
reklama
Spoko przecież nic się nie dzieje , wymiana zda i tyle to chyba można napisać swoje zdanie :)
 
Do góry