reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nessi tak co nie będzie powtórki , że się zaraz obrazisz i polecisz na drugi wątek bo przecież nic złego nie napisałam.
I tak jak napisałam oby było wszystko ok , nie wiesz kiedy może być za późno , wiem co pisze bo mi dziecko by zmarło przy porodzie - słuchałam lekarza .
Powodzenia i trzymam kciuki !
To Twój wątek ..mnie tu nie musi być
 
reklama
Agnesis dostane w aptece cos na obnizenie prolaktyny? Oczywiscie bez recepty [emoji41] niby mam w normie (497) a norma od 108 do 550. No ale jednak duzo...


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
 
Agnesis dostane w aptece cos na obnizenie prolaktyny? Oczywiscie bez recepty [emoji41] niby mam w normie (497) a norma od 108 do 550. No ale jednak duzo...


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
castangus chyba tylko :D
mam 38 tabl jak coś do oddania :D
 
Ej laski, dajcie spokój.
Każdy ma swoje zdanie, a kto ma racje nie wiadomo.
Nessi ma jutro wizytę, jeśli tętna nie ma to żaden szpital ani usg go nie przywróci.
Trzymam kciuki i wierze ze serducho bije. Slysze je nawet [emoji8]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Biere [emoji7] pytalam w aptece w superpharmie i babka powiedziala ze tylko na recepte ale ona sie pewnie nie zna [emoji23][emoji23]


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
 
dżoł tylko nie wiem , czy ci cyklu nie poprzestawia bo opinie są różne :/ podaj mi dane na priv w pon wyśle ;)
 
reklama
Oj dziewczyny hormony Wam buzują, Ja nie wiem co bym zrobiła na miejscu Nessi bo po prostu nie byłam nigdy w takiej sytuacji. Może kiedyś poznam nerwy i stres o dobro dziecka - ale mam nadzieje że nie będzie mi to dane.
Nessi do jutra już niewiele brak będzie dobrze. A nerwy nie pomogą ani Tobie ani przede wszystkim maluszkowi.
 
Do góry