reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Endometrium niby jest pogrubione ale zarodka nie widać . Serduszka tym bardziej. Endometrium ma 21 mm. Kropek jest na tyle mały ze nie da się zmierzyć. ..jestem podlamana. ..

Jeszcze musze po męża do pracy jechać. A tak mi się nie chce ruszać. . W dodatku czuje ze łoju wóde. . I już mnie trzęsie! ja się martwię a on nawet o mnie nie mysli

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bum ja najdłuższy miałam 60 dni w lutym. Też się martwię o ten cykl. Jak dostane @ to pójde sobie powtórzyć wszystkie hormony to zobaczę czy coś się zmieniło od badań robionych w marcu i pójde do gina żeby dała coś na uregulowanie cykli
 
lavazza bete robilas ?
A pęcherzyk był? Zarodka na tym etapie a co dopiero serduszka nie będzie...


wff2krhmvaem9yip.png
 
Lavazza a moze owu byla późno i dlatego tak ...
Na twoim miejscu jutro bym jechala na bete i po dwoch dniach znowu i sprawdzila przyrost.

wff2krhmvaem9yip.png
 
Bety nie robiłam bo miałam umówione to usg. Wiec w ola łam sobie podejrzeć zwłaszcza z e u mnie badania są tylko 2 razy w tygodniu. Wtorek i czwartek i wyniki są w czwartek albo we wtorek. A jutro sobota to w szpitalu tez nie będzie czynne. Lekarz na szczęście w popłoch nie wpadł tylko każe mi przyjść za tydzień i się wyjaśni. grubosc Endometrium sugeruje wg niego ciążę ale potwierdzić jeszcze nie może. Bo kobiety w tym wieku nie mają normalnie takiego grubego. Chyba ze są w ciąży albo mają problemy hormonalne.

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idę w wyrko , moze dziś się wyspie w końcu [emoji5]

Które tam się mają bobosexsowac to się ładnie bzykac , a te które nie mają to i tak się bzykajcie hehe [emoji23][emoji23]

Spokojnej nocy ! [emoji8][emoji112][emoji285]

wff2krhmvaem9yip.png
 
Bety nie robiłam bo miałam umówione to usg. Wiec w ola łam sobie podejrzeć zwłaszcza z e u mnie badania są tylko 2 razy w tygodniu. Wtorek i czwartek i wyniki są w czwartek albo we wtorek. A jutro sobota to w szpitalu tez nie będzie czynne. Lekarz na szczęście w popłoch nie wpadł tylko każe mi przyjść za tydzień i się wyjaśni. grubosc Endometrium sugeruje wg niego ciążę ale potwierdzić jeszcze nie może. Bo kobiety w tym wieku nie mają normalnie takiego grubego. Chyba ze są w ciąży albo mają problemy hormonalne.

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana i bedzie to ciąża nie martw się ! Za tydzień juz będzie coś więcej widać , owu mogła byc później [emoji6]
A pęcherzyk był?

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Bum nie wiem może to był pecherzyk ale to naprawdę taka mala kropeczki była. Powiedział ze mogę albo przyjść w poniedziałek po skierowanie na betę zrobić ja i z wynikiem przyjść we wtorek albo poczekać do piątku i przyjść po skierowanie na usg i on pojedzie wtedy prosto po pacjentka na usg i mi zrobi i wtedy juz będzie też jasne.

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry