reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Quwa takiego długiego posta napisałam do każdej z Was i przez przypadek wyszłam ehhh!
Jutro wracamy , szybko minęło [emoji57]


NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
 
Ze stalowej woli (woj. podkarpackie). Długo się już staracie/starałyście? Ja już zaczynam się delikatnie mówiąc niecierpliwić że tak długo to trwa..
 
Hej :)

Dołączam do grona staraczek. Mam 26 lat, nie mam dzieci, o swoje pierwsze dziecko staram się już 13 cykl. Mam nadzieję, że w 2016 zajdę w upragnioną ciążę :(
Witaj. Jesteśmy w tym samym wieku. My też się z mężem staramy.
Chorujesz na coś ze tak trudno wam zajść?

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety chyba matka natura robi mi psikusa :)

Na początku problemem była zbyt wysoka prolaktyna po obciążeniu, dostałam Castagnus i brałam go przez pół roku. W następnym tygodniu idę powtórzyć badania jak się teraz sprawy mają.
Dodatkowo podczas comiesięcznych monitoringów u ginekologa okazało się że z moją owulacją jest coś nie tak (pęcherzyki rosły max do 14 mm i zamiast pękać wchłaniały się ) także mimo iż wydawało mi się że mam owulację (śluz, ból piersi i jajników) tak naprawdę nie miałam. Dostałam w związku z tym Clostilbegyt i Metformax które biorę już od 3 miesięcy. Niestety na ostatnim monitoringu okazało się, że efekty nie są zadowalające (w 12 d.c 14 mm..) więc od następnego cyklu mam podwoić dawkę Clo. Dodatkowo w tym miesiącu robiłam też testy owulacyjne, z których wynika że miałam owulację 16 d.c, ale żeby się upewnić idę w następnym tygodniu zrobić progesteron..

Mój partner jest już przebadany i jego wyniki są bardzo dobre, tylko u mnie coś wiecznie nie tak wychodzi. Z każdym monitoringiem jestem coraz bardziej zawiedziona i zdołowana.
 
Do góry