reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Acha, dodam jeszcze że przez prawie 5 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, po ich odstawieniu zrobiłam półroczną przerwę zanim zaczęłam się starać o dziecko. I powoli zaczynam zastanawiać się, że może to przez długoletnie branie tych tabletek dzieją się takie rzeczy? Niby mój ginekolog mówi że to nie ma związku i że czasem matce naturze trzeba pomóc ale sama już mam wątpliwości..
 
reklama
Niecierpliwa ja też brałam tabletki anty przez 8 lat i lekarz też powiedział że mam się nie martwić że mamy działać przez pół roku, a jak nic nie będzie to mój A ma zrobić najpierw badanie nasienia, a jak będzie ok to ja mam się zgłosić do gin na badania, dał mi symfolic żebym wyregulować owu i @

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Acha, dodam jeszcze że przez prawie 5 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, po ich odstawieniu zrobiłam półroczną przerwę zanim zaczęłam się starać o dziecko. I powoli zaczynam zastanawiać się, że może to przez długoletnie branie tych tabletek dzieją się takie rzeczy? Niby mój ginekolog mówi że to nie ma związku i że czasem matce naturze trzeba pomóc ale sama już mam wątpliwości..

Hej.
Bralam ponad 4 lata anty. Moj organizm potrzebowal 3 miesiecy na ogarniecie sie po anty i w 1 cyklu staran (4 miesiac od anty) od razu doszlo do zaplodnienia jajeczka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nati ta książkę będę mogła nawet napisać , aktualnie weszlismy do domku i trzeba powoli ogarnąć ten syf w pokoju i się troszkę popakowac [emoji6]


Niecierpliwa witaj !
Mam nadzieje ze w 2016 wszystkie zaciazymy ! [emoji4]
Ja aktualnie 7cs i 30dc zapewne zakończony rozczarowaniem...
A co ile masz cykle ?
Po tabletkach organizm musi dojść do siebie więc spokojnie trzeba czekac , ja z corka zaszlam przy 2-3 msc brania anty.

Pozdrawiam Was wszystkie kochane , jeszcze jutro i od nowego tygodnia wracam do Was [emoji8]
Więc tabelka i kalendarzyk będą funkcjonować normalnie [emoji6]





NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
 
Ja tez brałam anty przez jakiś czas , bo miałam okropne bóle kolan przed @ i pomogło , ale po odstawieniu nie starałam się o dzidzie dopiero pózniej , natomiast moja siostra miała problemy hormonalne wiec brała anty , a pierwszy cykl po odstawieniu zaszła w ciąże bliźniacza :-)
Anty brane pod kontrolą dobrego gina powinny pomagać przy problemach ale wiadomo to hormony i rożnie ogranizm reaguje .

Artemida- to czekamy z tobą do niedzieli &&&&

Bum- ja tez mam nadzieje ze wszystkie zaciążycie w 2016r , podoba mi się twoja notatka pod Lenki suwaczkiem , dzięki :-D

Ale upał miłego wieczoru :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry