reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Paraplu świetny!
A normy masz obok ? [emoji4]


Nie mam. Przez telefon mi lekarka podawala wynik.
Ale w necie znalazlam normy.
1463137757-2ctpdk.jpeg
 
No więc co by tu napisać, stuknie mi 29lat w sierpniu , synkowi 3 latka w sierpniu i czas najwyższy się wziąć do roboty haha. Mieszkamy w irl. Trochę próbuje zaplanować płeć ale chyba nie da rady

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:-)
Witam nowe staraczki:-) powodzenia!

Lux Torecan bierzesz?

Nessi miłego dnia w pracy:-) ja też czekam na okres, ciekawe kiedy będzie

Jugo ha ha ha masz zupełnie tak samo jak ja z tymi testami. Też sobie na początku wmawiam że mnie oszukał bo ja przecież na bank jestem w ciąży i jakaś nadzieja do samego końca się tli.

Kamila dobrze to wróży:-) Luxi nasza też miała dużo białego śluzu! Poczekaj jeszcze ze trzy, cztery dni i test:-)

Paraplu kochana robiłaś betę? Kiedy wyniki? Patrzyłas może na kiedy masz termin porodu:-)?

A ja dziś zrobiłam golabki z młodej kapusty ha ha. Zapraszam na obiad:-) dumna z siebie jestem:-) piękne są


Tynka ales mi smaka na golabki narobila!!!! Zla kobieto :p teraz beda za mna chodzic! :)


Beta 146,4 :):):)
Termin porodu wg owulki to 19 stycznia :)
 
Dziekuje dziewczynki :*
Tak sie podniecilam, ze nie przeczytalam co pisalyscie i samolubnie pisalam tylko o swojej becie. Przepraszam, bije sie w piers :) juz Was nadrabiam :*
 
reklama
Do góry